Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért állította le több...

Miért állította le több ország az Astra Zeneca oltását, amikor nincs összefüggés a halál okok miatt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

A #4-es és #7-es választ írtam én. Az #5-ösnek mondtam, hogy a pizsamás példa rossz, és hoztam rá egy még rosszabbat, hogy érezze mit mondott.

A #6-os válaszoló leírta a lényeget. Már nem az első, hogy közvetlenül oltás után lett tőle valaki rosszul. Egyébként teljesen érthető, mert az astra a többinél sokkal intenzívebb immunreakciókat vált ki az általuk használt adenovírus miatt és ez bizony gyengébb szervezetű emberekre veszélyes lehet.

2021. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%

@11 Tehát még butább vagy, mint gondoltam.

Fordítsd meg: címzed a macskás példádat saját magadnak, és akkor minden oké lesz.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy a hozzátok hasonlók

hogy tudják anélkül megírni ezeket a nevetséges kommenteket, hogy leégne az arcukról a bőr. A helyükben engem már kórházban kezelnének

durva égési sérülésekkel.

Az ötös válaszban leírtam egyértelműen, hogy mi a helyzet, többet nem igazán lehet mondani.

2021. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

@6

,, Az EU-ban és az Egyesült Királyságban már több, mint 17 millió embert oltottak be a vakcinánkkal, s a vérrögképződéses esetek száma a 17 milliós populációban alacsonyabb volt, mint egy hasonló nagyságú ”általános„ populációban, ahol akár több száz esetet is regisztráltak volna. "

2021. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazok a besz*ri politikusok döntöttek az AstraZeneca vakcina felfüggeztéséről, akik a "mi érdekünkben" hetek alatt felszámolták a schengeni övezetet, mert a határellenőrzések és utazási tilalmak hatásosak a járvány elleni védekezésben. Jah, láthatjuk...
2021. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert nyugaton a plebsz mindent benyel ha a szocmédiák és a sajtó úgy tálalja.

A jelenlegi helyzet szerint: „15 mélyvénás trombózis és 22 tüdőembóliás eset fordult elő a 17 millió beoltott között”. És még ezekben az esetekben sincs bizonyíték hogy az oltás okozta volna.

2021. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!