Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik elkaptátok a covidet,...

Akik elkaptátok a covidet, kitöl és hogyan kaptad el szerinted? Milyen volt? Milyen az egészségi állapotod amugy? Tudsz olyanrol aki ugy kapta el hogy nem ment emberek közé?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 06:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs honnan.
2021. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Scream85 ***** válasza:
94%

A családból csak én járok el otthonról, 99% hogy a munkahelyen kaptam el, így sajnos haza is vittem.

Én és a kislányom nagyjából másfél napos kisebb lázzal túlestünk rajta, a feleségem sajnos rosszabbul járt. (Asztmás)

Nagyon durván köhögött, fájt tőle a háta,mellkasa.

Kórházba is kellett mennie, ahol kiderült kétoldali tüdőgyulladása lett.

Szerencsére még időben bekerült és viszonylag könnyebben megúszta.

9napot volt bent, reggel és este 13-13 gyógyszerrel, oxigéntámogatással, napi injekcióval.

2021. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 everlight ***** válasza:
87%
elkaptam,nem volt rosszabb mint 1 influenza
2021. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel a munkahelyen kaptam el, de kitől azt nem tudom.

Még nem vagyok teljesen jól, de jelenleg félúton járok a karanténban.

2021. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Gyerek hozta haza az iskolából (még decemberben)
2021. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az első hullámban kapta el egy ismerősöm, úgy hogy teljesen be volt zárkózva hónapokig, boltba sem járt, nem találkozott senkivel... aztán mikor rájött hogy így nem élhet meg bejött neki egy meló ott csináltak neki tesztet ahol annyit mutattak ki hogy ő már két héttel a teszt előtt valamikor átesett rajta. Meglepődött mert talán 2 nap kivételével semmi baja nem volt és akkoris otthon volt. Azon a két napon minimálisan a feje fájt, egyéb tünet nem volt. Nekem a szűk családban 3-an, tágabban meg bizonyítottan még 2-en estek át rajta. Nekik volt tünet, köhögés, hőemelkedés, láz, kb egy hétig. Egyik közeli családtagom kórházba is került de 83 éves.. meggyógyult a szövödményből is hálistennek .(Tüdőgyulladás) A többi rokon között volt szívbeteg, allergiás, kismama.
2021. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen szedtem össze. Az első két nap volt szédülős. Utána másfél hónapig nem éreztem szagokat meg ízeket se.
2021. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen kaptam el. Szerencsére semmi tünetem nem volt. Egyedül élek úgyhogy nem fertőztem meg senkit a családból
2021. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Apam haverjátol kapta el,és hazahozta.

Rettenet.Fáj a hátam,a mellkasom és a tüdőm.Szétmegy a fejem,még a szememet is alig birom mozgatni úgy fáj.

Száraz köhögés,tegnap légszomj,láz.Nem megyek emberek közzé,fel se bírok kelni.

Apámnál csak egy átlagos megfázás.Köhög és lázas.

2021. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Körülöttem már vagy 10-en lebetegedtek, ebből olyan 6-al napi szinten érintkeztem (már meggyógyultak), de nekem még semmi bajom....érdekes. :D
2021. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!