Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az N95 maszkok tobbszor is...

Az N95 maszkok tobbszor is hasznalhatoak, vagy egy hasznalat es kuka?

Figyelt kérdés
Eddig csak szimpla maszkot hordtam, mert az megfizethetobb de most mar szeretnek valami hatekonyabb vedelmet. Olyan maszk kene ami jol ved es tobbszor felhasznalhato meg persze azert legyen megfizetheto. Javaslat kene, ha lehet akkor linkkel.

2021. márc. 16. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg csak egyszer. De mivel azért nem olyan olcsók, én úgy szoktam, hogy használom egyszer, aztán textilfertőtlenítő spray-jel befújom, két napot pihentetem, majd újra használom, aztán a második használat után eldobom. vannak helyek, ahol 400-500 Ft-ért lehet kapni, tehát így két használattal kijön a 200-250 Ft/használat ár.
2021. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igazaban kepben maszk hasznalatbol. Tehat amit keresnem kell az az N95? Nincs jobb vagy mas fajta? Ennek a hasznalata javasolt?
2021. márc. 16. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami téged véd, az a teljes gázálarc.
2021. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami befelé is véd, az a KN95-nél kezdődik és FFP2-es vagy FFP3-as. Ennél vannak magasabb fokozatú maszkok is, de azok már úgy néznek ki, mint a gázálarcok, ilyen szelepesek, és speciális boltokban lehet kapni őket. Ha ilyen nagyon magas fokozatút akarsz venni, akkor legyél tisztában vele, hogy drágább, kényelmetlenebb, furább, ráadásul, ha a szemedet nem véded, tehát nem teljes álarcot veszel, akkor annyival nem jobb, mint az FFP2-es vagy FFP3-as. Ezeket 400-1300 Ft/db közötti összegért lehet megvásárolni, attól függ, hogy hol veszed, nagyok az árkülönbségek.
2021. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!