Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus elleni oltás...

Koronavírus elleni oltás beadása előtt megvizsgál az orvos?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ki kell töltened egy kérdőívet az egészségi állapotodról, s lázzat mérnek.
2021. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Viszel magaddal egy papirt es ott is kitoltesz valamit. Nekem itthon is es Romaniaban is a nagyszuleim megkaptak az oltast, de sem kint, sem itt nem mertek lazat, vernyomast, semmit.
2021. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
nem. tokkal vonóval nem volt 5 perc. Háziorvosnál legalábbis így ment. Szerintem a kórházi oltóponton még eddig sem foglalkoznak veled. Mértek hőmérsékletet meg megkérdezték van e perpill valami bajom.
2021. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már kiküldték a kérdőívet, amit kitöltve magammal kell vinnem.
2021. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
29%
Változó, van ahol vizsgálnak, van ahol nem. Nálunk volt vérnyomás,pulzus,lázmérés,meghallgatott a doki,plusz kikérdezett.
2021. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Az a lényeg minél gyorsabban menjen az oltás, aztán elrakják érte a lóvét.
2021. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahhhh. Sőt. Anyosomat behívták egy oltasra, amit meg se kaphat. Szoval meg azt se nézik kinek mi a betegsége, hiába a TAJ-szám. Teljes szánalom és arcvesztés. De Húsvétig nyilván minden regisztráltat beoltanak. Kérdés, melyik Húsvétig...
2021. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!