Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyik napról a másikra valami...

Egyik napról a másikra valami elromlott a gyomromban, szinte egesz nap percenként nagyon büdöset szellentek, és az elobb voltam wcn és az is nagyon zavaros széklet volt, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Hozzátartozik hogy az online oktatás miatt már két hete mást sem csinálok csak ulok vagy fekszek. Két napja elkezdtem intenzíven edzeni. Talán lehetséges hogy a sok üléstől felgyülemlett gázok és salakanyagok indultak meg a mozgástól, vagy más a gond? Két hete senkivel sem találkoztam szóval vírus nem lehet.
2021. márc. 18. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
könnyen lehet. ha nem múlik, diétázzál egy kicsit, és ha az sem segít, akkor persze orvos.
2021. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van valami olyan etel, amit minden nap eszel? Lehet telitodott a szervezetedben. Nekem tejfeherje okozta, kimutattak verbol és amikor elhagytam, kiurult a szervezetembol es mar nem voltam egy borz :)
2021. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából elég változatosan eszek, a csoki az egyedüli ami minden nap eszek, de már egy hete azt is nagyon visszafogtam
2021. márc. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!