Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent pontosan, ha...

Mit jelent pontosan, ha pozitív lett a IgG covid tesztem? Mi a teendő ezután?

Figyelt kérdés

Ezek szerint átestem rajta, de honnan tudhatom, hogy mikor? Lehet védettségi igazolványt igényelni? Mennyibe kerül vagy ingyenes? Hány hónapig adják?

Szóval mindenre kíváncsi vagyok, amit csak lehet erről tudni.

Úgy írták a papíron, hogy < 50 Au/ml negatív, > 50 AU/ml pozitív, nekem 803,9



2021. márc. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mikor fertőződtél. A védettségi ebben az esetben 4 hónapra lesz érvényes. Kérvényezheted, de valamennyit fizetni kell érte.
2021. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, szóval akkor nem lehet abból semmi következtetést levonni, hogy mennyi az antitest számom?

Mert többünknel lett pozitív a munkahelyen, valakinek 140, valakinek 1000 fölött.

2021. márc. 19. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
De hát ha rendes szerológiát csináltattál írja is hogy mennyi
2021. márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem egészen értem mire gondolsz?

Ha az antitest számára, azt írtam, hogy mennyi volt nekem, azt kérdezem, hogy ebből lehet-e valami következtetést levonni, mondjuk hogy ha magas akkor nem rég voltam covidos, ha kevés akkor már régen vagy valamikor a napokban és még nem termelődött annyi.

Egyáltalán mi az ami soknak számít?

Olyat is hallottam, hogy akinek sok van mehet vérplazmát adni. De mennyi a sok???

2021. márc. 22. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez kb semmi.. sajnos.. van egy kevés ellenanyag szinted de nem sok. Nekem oltás után 30.000 felett van.
2021. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki beteg volt, annak sokszor ilyen körül van, mint a tied. Aki oltott, annak sokkal magasabb.
2021. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!