Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor kell vagy nem a...

Most akkor kell vagy nem a karantén feloldásához határozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pozitív lett a gyorstesztem, megfázásos tüneteim voltak, a házi orvos táppénzre vett. Ma járt le a 10 nap karantén, hívtam is a dokit, azt mondta kijelent és lezárja a táppénzt,mert nincsenek tüneteim, meg majd küldik a feloldó határozatot.

Kértem addig had legyek tp-n amíg a határozat megjön, meg a munkáltató negatív pcr ellenében enged dolgozni, ami kb2-3nap. Mit mondjak, jól lecseszett, mit képzelek magamról....

Kérdésem az lenne igazából, hogy mennyi idő amíg megjön az a papír, egyáltalán milyen formában küldik? A másik, tényleg nem hagyhatom el a lakást addig amíg ez meg nincs?

Elég bunkó háziorvosom van, kB semmit nem lehet tőle kérdezni, lehord egyből, meg lecsapja a telefont.

Köszönöm aki érdemben válaszol.

Egy elkeseredett dolgozó☹️


2021. márc. 19. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lejárt a karanténod, amit a háziorvosod is feloldott, ezért elhagyhatod már a lakást. Nem kell megvárni a határozatot, nem is biztos, hogy megérkezik.
2021. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Nekem az ANTSZ azt mondta hogy csak akkor hagyhatom el a lakást ha a határozat megjött!

Hiába nyílvánít az orvos gyógyultnak, a határozatig a rendszerben maradok, bármikor ellenőrizhetnek.

A baj csak az, hogy 3 napja várom a határozatot, munkába addig nem mehetek, de sajnos az én orvosom se trt táppénzen.

2021. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!