Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A baratnomet megcsipte egy...

A baratnomet megcsipte egy kulancs lehet hol elkaptam tolle valamit?

Figyelt kérdés
A vervetel eredmeny valami rosszat mutat es holnap tudjak meg a pontos erdmenyeket lehet hogy elkaptam tolle valamit!!!??? Nem erzem rosszul magam es betegnek sem erzem magam nem faj semim??? a kulancs csipesnek mijen betegsegei ragajosak?????? Kerlek segitsetek nagyon felek!!!!
2010. aug. 19. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem is a barátnőd miatt aggódsz? Őt csípte meg, nem téged.

Ekkora egy önző b@rmot!

2010. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Király Sarolta válasza:
Te biztonságban vagy, a barátnőd kevésbé. A legveszélyesebb a lyme-kór, azon betegségek közül, amiket a kullancs terjeszt. Ezt egy baktérium okozza valójában, amit a vérszívó visz be a szervezetbe. A google képek alkalmazásában megtalálhatod, milyen lesz a kullancs csípés a fertőzés után TÖBB HÉTTEL. A vérvételt is több héttel a fertőzés után érdemes végeztetni, mert akkor nagyobb eséllyel mutatják ki a betegségeket. Amúgy a lyme-kór Maripennel teljesen gyógyítható.
2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kullancs csípés következtében kialakuló betegségek emberről emberre nem terjednek.
2010. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok barom de miatta is Nagyon agodom elhhiheted mert mar 7 eve vagy b nok!!!
2010. aug. 19. 16:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek es most legyszives szoritsatok a batratnomert!!!
2010. aug. 19. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Sem a Lyme kor, sem a kullancs encephalitis /agyvelőgyulladás/ nem terjed emberről emberre.
2010. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem fog meghalni ugye!!!????
2010. aug. 19. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Így, hogy időben diagnosztizálták nem hinném.
2010. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak kb. minden 100. kullancs fertőző. És nem lehet elkapni. És szerintem csak ritkán halálos.
2010. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!