Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy valamilyen parazit...

Lehet, hogy valamilyen parazita, féreg lenne a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Már többmint két hete nyákos, híg, néha véres a székletem, viszont időközönként átlagos, végbélnyílási viszketést is tapasztaltam párszor, de ez elég ritka volt. Ezek mellé megjelent még enyhe fejfájás, fáradtság, alvászavar. A székletemben nem találtam semmi olyat ami féregre hasonlítana, mondjuk nagyon nem is figyeltem rá. Ez lehet valami féreg, vagy valami más komolyabb baj lehet? Házi orvos vérvételre küldött el.

2021. márc. 23. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bélgyulladás is lehet.
2021. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A parazita a kevesbe eselyes. Inkabb belgyulladas, esetleg antibiotikum miatti belflora-pusztulas okozza.


Ha a vervetel nem mutat semmit, akkor kapsz majd belfertotlenitot (Smecta pl.) meg probiotikumot (Normaflore), par nap alatt rendbe raknak.

2021. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy élősködő legyen. Nálam egy baci produkált sokkal különb tüneteket.

Hívd fel a háziorvost, és mondd el neki is.

2021. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A vérvételen nem találtak semmit, két hétig minden féle vitamint kell szednem és ha a tünetek nem múlnak el akkor egyeztetnem kell a házi orvossal, ezt mondták. Kétlem, hogy vitaminok hatására bármi javulás történne nem is értem, de hátha.
2021. márc. 25. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ertened, az orvos utasitasait kell betartanod.
2021. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is baci okozott ilyesmit.
2021. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

99%,hogy aranyér. 3as vagy 4es fokozatú. A 4es a legsúlyosabb.


Ugyanis én is ezzel a problémával küzdök. Nyálkás széklet, vagy csak nyálka jön belőlem, erős fájdalmam van, és néha viszket is. 2 napja voltam vizsgálaton, 4es fokozatú aranyerem van, ezt csak műteni lehet!


Kaptam rá valamilyen szteroidos krémet, meg Detralex tablettát.


Azt ajánlom, menj el egy proktológushoz. A vizsgálat pár perc csak.


Természetesen nem fogadott a kórház, magándokinál voltam.

2021. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem féreg. A fejfájást meg a többi tünetet elhiszem. De semmi közük hozzá.


Aranyered van. Menj el dokihoz (proktológushoz). Addig meg vehetsz Reparont.

2021. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenféleléppen elmegyek egy magánorvoshoz, mert tartok attól, hogy valami komolyabb bajom van.
2021. márc. 28. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:

7es-8as vagyok. Menj el! Nekem kb 10mp volt a vizsgálat. (gumikesztyűs kézzel felnyúlt a doki). Semmi kellemetlen nem volt benne,kibírtam. És megnyugodtam, hogy nem vagyok rákos (nálunk a családban gyakori).

Bár így is műteni kell.

2021. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!