Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sputnik V véd a mutáns vírusve...

Sputnik V véd a mutáns vírusverzióktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni. Kerestem a témában, de nem találtam infót. A Pfizer elvileg véd a jelenleg ismert variánsok ellen (Afriaki, Brit), de a Sputnikról nem találtam információt.


Védhet az is, lehet erről tudni bármi? Köszönöm előre is, ha valaki tudja és forrással együtt megosztja velem!


2021. márc. 25. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Egyik sem véd semmitől, az oltottak is megfertőződhetnek, tovább is adják a fertőzést. csak állítólag nem halnak bele. Állítólag.
2021. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki érdemben, forrást felmutatva tud válaszolni arra, hogy az orosz vakcina kifejti-e a hatását (azt, hogy nem kerül kórházba és nem hal meg a vírus miatt), annak megköszönöm, ha ír.
2021. márc. 25. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Jobban jártál volna, ha ki sem írod ezt a kérdést. :D

Erre még a szakembereknek sincs egyértelmű válasza, hát még az átlag gyakoris kommentelőnek.

2021. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van róla publikáció, hogy az oroszok szerint, igen, hatékony az új variánsok ellen a Sputnyik. (nevezetesen a brit és a dél-afrikai mutáció)
2021. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2021. márc. 25. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kenti mutansra minden oltas jo, a del-afrikai lefolyasat enyhitik. De az osztol fejlesztett booster vakcinak meglevo oltasra raepulhetnek.
2021. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is! Esetleg valami forrást tudsz ehhez küldeni?
2021. márc. 25. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!