Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyengült a szaglásom, és édes...

Gyengült a szaglásom, és édes illatot érzek, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Múlt héten meg voltam fázva, az orvos ibuprofent és antibiotikumot írt fel. Nem éreztem magam olyan rosszul (csak tüsszögtem, orrfolyás, fejfájás, gyengeség) ezért csak az ibuprofent szedtem meg.

Már csak az orrdugulás maradt meg, de tegnap észrevettem, hogy nem érzem olyan jól az illatokat/szagokat és mintha folyamatosan éreznék egy édes illatot.

Ez a betegségből maradhatott vissza vagy valami egyéb lehet a probléma?



2021. márc. 25. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fantom szagok érzékelése és a szaglásvesztés tipikus covid tünet, bár inkább égett, kellemetlen szag szokott lenni.
2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírusnak vannak ilyen tünetei. Szerintem csináltass egy tesztet, és majd meglátod, hogy az-e.
2021. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a covidra szavazok, csináltass tesztet! Persze a sima nátha is okoz szagláscsökkenést, de fantomszagokat nem.
2021. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!