Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez vicc vagy...

Szerintetek ez vicc vagy tényleg komoly: miért akadnak ki egyesek azon, hogy a koronavírus elleni oltást, most gyerekeken tesztelik?

Figyelt kérdés
Miért, a gyerekeknek adandó védőoltást kin kéne letesztelni: a 80 éveseken? Vagy mit hisznek páran, hogy gyerekeket csak úgy oltani lehet, ha előtte nem tesztelték rajtuk az oltást? Az eszem megáll, hogy mennyi ember fennakad ezen.

2021. márc. 26. 01:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
67%

Azért te szerencsétlen mert egy rendes oltást kikísérletezni 10 év. Ezt megeszed összedobták nyolc hónap alatt Ráadásul egy olyan módszerrel ami még soha nem volt kipróbálva senki ember fián

Pár hónapja van csak ez a szar még évekig tartó kisérletek Kellenének ahhoz felnőtteken hogy egyáltalán a gyerekekre gondolni lehessen ez felelőtlenség is népirtás is rohadjon meg mindent szemétláda kinek az eszébe jut

2021. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, tedd a szívedre a kezed. Te beadnád tesztelni a saját gyereked? Nekem van gyerekem, nem vagyok oltás ellenes, nem kötelező oltást is kapott... De hogy rajta kísérletezzenek, mikor azt se tudják, hogy felnőtteken hosszú távon milyen hatással lesz, nincs a világon annyi vagyon, hogy erre rá bólintsak.
2021. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 Salx Narval ***** válasza:
91%
Azon már én is elgondolkodtam, hogy kik lehetnek az alanyok. Osztom az utolsó hozzászóló véleményét, szerintem nincs az a normális ember aki önként odavinné a gyerekét, hogy kísérletezzenek rajta. Ez nem is vita tárgya, de akkor kiket és milyen ürüggyel vezetnek meg, v vesznek rá ilyen dolgokra? Szegény elmaradott népeket megfizetnek, becsapnak, megfélemlítenek, elképzelni nem tudom.
2021. márc. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Eddig is onkentes alapon lehetett jelentkezni, most se vesznek ra senkit semmire.
2021. márc. 26. 03:23
 5/60 Salx Narval ***** válasza:
84%
Értem én, hogy önkéntes de a gyerek helyett a szülőknek kell dönteniük. Én csak furcsállom, hogy vannak ilyen szülők, nem vagyok felháborodva rajta, el sem ítélem őket csak fel nem foghatom, hogyan hozhat meg valaki egy ilyen döntést.
2021. márc. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
79%
Ahogyan magamnak sem, úgy neki sem.... Nem is értem a kérdést.
2021. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
80%

Én se értem ki hajlandó a gyerekéből kísérleti nyulat csinálni, ja de értem, elég sok olyan család van ahol a gyerek nem kell de nevelőotthonba nem adják mert hogy néz az ki, na azok a gyerekek minden létező oltást megkapnak hátha....

Ezenfelül még olyan helyeken tesztelik mint pl indiában,kínában,afrikában ahol gyakorlatilag azt csinálnak a gyerekekkel amit akarnak.


Elég undorító dolgok ezek.

2021. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
33%

Azok, akik eléggé bíznak a kutatókban, mivel nem idiótákról van szó.

Persze, le leszek pontozva, de azért egy oltás kifejlesztése sem úgy néz ki, hogy összeöntenek pár löttyöt és minden vizsgálat nélkül megy a karodba.

Megértem, ha az emberek félnek, főleg, ha a gyerekeiket féltik, de kell a bizalom...

2021. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
74%
Akik az oltásban haltak meg arról nem beszél a média... Nem is kevés emberről tudok...
2021. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
85%
#9 Hát ez az, én is ismerek olyat, aki beoltotta magát és mindezek ellenére ugyanúgy elkapta! Ennek az egésznek sosem lesz vége, amíg a kormányok be nem vallják maguknak, hogy óriásit hibáztak!(Már ha nem direkt "hibáztak" ugyebár...) A vírus azért mutálodik, mert szaporodni próbál, azzal hogy ezt megakadályozzuk, pont magunknak ártunk, csak minél erősebb lesz és erősebb minden egyes alkalommal, az ellenszer, ami meg konkrétan egy legyengített verziója a vírusnak, semmit nem fog érni X év múlva, mert nem a jelenlegi mutálódott vírus legyengített változatát adják be, hanem egy előző változatnak a legyengített verzióját. Azért adják be XY virúsnak a védő oltását amikor NINCS jelen maga a vírus, hogy hozzá tudjon szokni a szervezet a vírushoz. Hagyni kéne már az embereket had mászkáljanak, had kapják el végre és had legyen már végre vége ennek az egésznek.
2021. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!