Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan sejtik, hogy medtersége...

Honnan sejtik, hogy medterséges a covid?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 08:09
 1/6 DeMoR ***** válasza:
58%
Mert minden idióta korlátlanul hozzá férhet az internethez. :D
2021. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Mert a legtöbb ember annyira buta, hogy mindenféle hülye összeesküvéses teóriát tud csak elképzelni.
2021. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Az nem összeesküvés, hogy vannak kutatólaborok, ahol vírusokkal szórakoznak, és elvileg egy ilyen van Vuhannál is (nem néztem utána, annyira nem izgat), ami minimum érdekes.

Mondjuk én nem sok esélyt látok erre, viszont nem vetem el teljesen.

2021. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
2021. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Olvasd el a cikket. Ez 1 amerikai szakértő véleménye.
2021. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem mesterséges, de jó esélyt látok arra, hogy véletlenül kikerül egy ilyen laborból. És itt most nem idézőjelesen értem a véletlent, hanem tényleg nem szándékosan. Elég egy rossz helyre kihajintott szemét, vagy nem megfelelően kezelt szennyvíz a laborból.
2021. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!