Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Károsodhatott a májam mononukl...

Károsodhatott a májam mononukleózis miatt?

Figyelt kérdés

Az eset még évekkel ezelőtt történt meg velem, valahogy elkaptam a mononukleózist, de az orvosom félrekezelt.

Sima mandulagyulladásra kaptam gyógyszereket (az antibiotikumtól jól ki is pöttyöződtem) és kórházba, vérvételre sem utalt be. Nagyon beteg voltam kb 10 napig, felkelni sem tudtam az ágyból, mert rögtön elájultam.

Utólag tudtam meg, hogy kb fél évig nem szabadott volna utána sportolnom, diétáznom, alkoholt innom. Ezt mindet megszegtem, mivel akkor nem tudtam erről.

Szerintetek van rá esély, hogy károsodott ezidő alatt a májam emiatt?


2010. aug. 20. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem ha aggódsz kérj laborvizsgálatot, amiben megnézik a májfunkciókat.

a máj amúgy nagyon jól tud regenerálódni, de azért egy kis vérvizsgálat nem árthat.

2010. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!