Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hámlik a csikló, lehet...

Miért hámlik a csikló, lehet szifilisz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi kb. 2 hónapban ez már vagy a 2.alkalom,hogy ez történik. A csiklóm konkrétan hámlik, jobnan mondva mintha hámhiány alakulna ki olyankor. Furdes utan ovatosan meg szoktam torolni a torolkozovel, es olyankor szoktam vele ledörgölni (de nem szandekosan)... Nem szokott fájni meg semmi. És ma az történt hogy tegnap jött elő újból, vagy 4 apró kis pontszeru seb rajta, ma megtoroltem furdesnel es mostmar 1 nagy foltban hámhiányos/sebes. Nem értem, de kicsit ijesztő. Ez lehet szifilisz?! Kapcsolatban élek 3 éve, nem csaljuk egymást viszont régről nem kizarhato a betegség, hisz aktív szexualis eletet eltunk mindketten, de nem kicsapongót. Nehez elhinnem, hogy dorzsoles, hiszen akkor mindig ilyen lehetne, de elotte sose fordult elo, parom viszont kb alig latja es kétli, hogy ez nemi betegség vagy bármi komoly... Ilyen létezik, hogy sebesedik a csikló?!

2021. márc. 31. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2021. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudnál valami konkrétabbat is írni? Ugyanis eléggé aggódok, nőgyógyászhoz is ünnepek miatt max 2 hét múlva tudnék, de addigra valószínűleg elmúlik, ezt meg látnia is kellene. STD szűrésre elmennénk párommal, viszont nincs most erre több 10 ezer forintunk.
2021. márc. 31. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A neten utána olvastál mi lehet?
2021. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolhatod😔.. Hát amúgy a szifilisznek eléggé masmilyenek a tunetei, ami nekem van nem fekély és a stádiumok hossza, tunetei sem igazán egyeznek... Gombás tüneteim most vannak, viszont gombám maskor is volt és soha nem járt ezzel a tunettel, es mint mondtam ez sem az első ilyen eset mostanában a csikloval és kizart h ezelőtt is gomba okozta volna. Tehát nem tudom, de olyan ijesztő nekem és tanácstalan vagyok. Egyébként az eddigi a legcsunyabb seb szerintem, na meg ez hogy tegnap még sok apro volt, aztán megdorzsolom picit es hirtelen 1 nagy lesz belőle, nem tudom hova tenni az egészet...gondoltam bekenném canestennel ott, de nem akarom hogy rosszabb legyen. Egyébként eddig az apró sebek mindig elmúltak maguktól teljesen kb. 4 nap alatt, tehát emiatt sem tűnik szifilisznek, de a mostani nem tudom elmúlik-e néhány nap alatt.
2021. márc. 31. 21:41
 5/10 A kérdező kommentje:
És nem csupán fehér lepedéket kaparok le róla, és azt hiszem hámlásnak, hanem van egy enyhe lepedék és ha az lejön, akkor latszodik hámhiányosnak..
2021. márc. 31. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem herpesznek tunik igy.
2021. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A herpesz nagyon nem ilyen pedig, hanem hólyagos,szóval ez fel sem merült bennem...
2021. márc. 31. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fotózd le és azzal menj a nőgyógyászhoz, ha aggódsz, hogy majd nem látja személyesen.


Én nem tudok segíteni, hogy mi lehet, bocsi, de képről tudna kéne dolgoznia a dokinak és mellé elmeséled mindezt az infót, amit most nekünk adtál, akkor tud majd segíteni.

2021. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nemi herpesz tud olyan lenni, egesz testen egyebkent, mint egy karmolas, nemi szerven meg mint egy hamserules. Persze nem biztos ettol, hogy neked az van.
2021. ápr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lefotóztam tegnap és lehet, hogy ez lesz ahogy írtad, hogy képpel megyek. Egyébként fürdés után mindig csúnyább, már tegnap késő este szimplán pirosabbnak tűnt ott, ahol lejött a bőr, és nem ia fáj (a herpesz úgy tudom hogy fáj, feszit, stb) köszönöm a segítséget és a megnyugtatást, korrekt válaszokat!!
2021. ápr. 1. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!