Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sikerült egész fiatalon...

Sikerült egész fiatalon Sputnik V vakcinát kapnom tegnap. Viszont este óta folyamatosan gyenge lázam és erős fejfájásom van. Más is tapasztalt ilyet? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a mellékhatása. 1-3 nap alatt elmúlik.
2021. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt kaptam, szintén ezek voltak a tünetek. Két nap kb és el is múlt :)
2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Mazlista vagy, az egyik legjobb oltas.


Orulj, hogy van oltasi reakciod, a szervezeted dolgozik.


Par nap es elmulik.

Jobbulast!

2021. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem mellékhatás, hanem az elvárt immunválasz
2021. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Szerencsére délután már csak a fejfájásra ettem gyógyszert láz már nem volt.


Amúgy én titokban örültem volna az mrns oltásnak, de az orvosom azt mondta, ha nem ez, akkor a közeljövőben csak Astrára tud ennyi idősen behívni. De, ha tényleg Merkely is ezt kapta annyira rossz nem lehet.

2021. ápr. 4. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vasárnap kaptam. Utána fél olyan 40 perccel kezdett fájni a fejem, ami egésznap tartott. Tegnap gyengeség, szédülés, hányinger egésznap. Ma jobban vagyok. Hőemelkedésem nem volt, a karom sem igazán fáj. Ha nagyon megnyomkodom, akkor talán érzek valamit.
2021. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor te szerencsés vagy.

Mondjuk tegnap óta már én is rendben vagyok, de ilyen rossz érzés hányinger és hidegrázás még van. Plusz fáj a helye.


Ami viszont gáz, hogy lehet lesz egy olyan covidos itthon aki már egyszer volt az. Attól nem félek, hogy elkapnám mert eddig sem kaptam el pedig sokat kellett tömegben lennem. Viszont oltottan egy karanténnak nagyon nem örülnék.

2021. ápr. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!