Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulakő (detritus) nem csak...

Mandulakő (detritus) nem csak a mandulában lehet? Ha ez tényleg az, akkor hogy szedik ki? Felvágják a torkomnál azt a részt a mandulaval együtt?

Figyelt kérdés
A nyelvcsap mellett is találtam olyan fehér foltokat, mint a mandulámon. Sajnos már régóta küzdök mandulakővel és a vírus miatt orvoshoz sem tudtam fordulni. Vírus miatt nem merem megkockáztatni a műtétet. A torkomnál ezeket nem lehet kiszedni, mert megfulladnék. Mégis hogy fogják ezt kezelni?

2021. ápr. 5. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, műtét nélkül is el lehet távolítani. Írd be a Google-ba mandulakő és biztos kidob sok megoldást.

Milyen jó lenne betegség nélkül élni ugye?

2021. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta szenvedek vele és már nagyon elegem van. És nem is lehet az összeset kipiszkálni,mert rejtve van...

A mandulakő annak a jele hogy már nem véd a mandula a betegségektől.

2021. ápr. 5. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem a mandulámban szokott lenni,inkább a mandula feletti kis nyílásban,de volt már a garatí ek alatt is és a nyelvcsap mellett is.

Én hosszú nyelü kiskanállal mindig kipiszkálom.A manduláim nagyok de simák,ott nem szokott lenni.Sajnos öklendezéssel jár,de én megoldom magamnak.

2021. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!