Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivan ha hívnak oltásra, de...

Mivan ha hívnak oltásra, de nem oltanak azzal a vakcinával amivel beoltattnád magad?

Figyelt kérdés

Konkrétan a korombelieket már hívják oltásra, de mindenki kinait kapott.

Én csak Fájzert szeretnék..


2021. ápr. 5. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Mér jobb a Fájzer?
2021. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert abban bízom, közel sem ez volt a kérdés tárgya.

Hanem hogy mitörténik ilyenkor?

2021. ápr. 5. 22:56
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Megmondod az orvosodnak, hogy csak "fájzert" kérsz, és csak akkor szóljon, ha azzal kerülsz sorra.
2021. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lencsefőzelék ***** válasza:
40%

Az a Gates-féle nanorobotos. Kérdező szeretne kísérleti nyúl lenni. :)

„The vaccine candidate is a recombinant-protein vaccine based on a novel two-component self-assembling nanoparticle...”

[link]

Egyébként Pfizernek írják.

2021. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, megmondod az orvosnak, hogy neked az nem kell. Aztán mész a sor végére.
2021. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosod fog értesíteni, hogy van elérhető oltás (legalábbis az esetek többségében így van). Neki kell szólnod, vagy most, vagy majd akkor, hogy téged csak az általad elfogadott típusra küldjön. Ezt a sor végére kerülős fenyegetőzést igazából az orvosok nem veszik komolyan tapasztalatom szerint. Talpraesett háziorvosok előre felmérték a betegeik között, hogy ki milyen oltást fogad el, ha már a központi jelentkezési kérdőívből ezt kihagyták. Aztán persze lehet, hogy meggyőz az orvosod, hogy jobban jársz egy másikkal, de ezekben a napokban még szerintem nincs túl sok idejük ezzel szórakozni.
2021. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Megmondod, hogy azt nem kéred, hanem pfizert kérsz. Akkor keres majd újra, ha mehetsz pfizerre.
2021. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én oroszt kaptam volna de azt nem fogadtam el, rá 3 napra hivott az orvos, hogy kapom a Pfizert - első hívásnál mondtam, hogy mit szeretnék-. 5 napot csuszok így de legalabb azt kapok amit szeretnék.
2021. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma hívtak be szputnyikra, de azt nem kértem, kérdezte az orvos hogy milyet kérek ha azt nem. Mondtam hogy pfizert vagy modernát, akkor szóljon ha az lesz. Most várok.
2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Engem is most hívtak, nem kértem.

Durva hogy 24 éves létemre már oltást kaphatok.

Kb 2 hete regisztráltam csak 😅

2021. ápr. 9. 11:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!