Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakit a saját szüleinek...

Ha valakit a saját szüleinek (Covid miatti) halála nem győz meg az oltás fontosságáról, akkor vajon micsoda?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Aha, biztos nem a covid miatt haltak meg néhány nap különbséggel lélegeztetőgépen!
2021. ápr. 6. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Remélem, jön majd a Radírpók és elküldi önkéntesnek a nemlétezővírus vörös zónás ambulanciájára ágytálat mosni a vírustagadó közveszélyes agyhalottat, itt meg kimarad vagy 6 dobásból.


Kérdező: mi az érve az illetőnek, aki a szülei halála után sem gondolja jó ötletnek az oltástM

2021. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fél az oltástól, gondolom a mellékhatásoktól.
2021. ápr. 7. 00:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Értem. Hát végülis mi baj történhet, nem igaz? 💁‍♀️ Sajnálom, én már érzéketlen vagyok erre és nem győzködném.
2021. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:
92%

#1=#4

"...nem a Covid miatt halt meg mivel nem létezik." "Ervelni is tudsz...?"

Én tudok.

1. Kinában, Vuhan környezetében az orvosok egy olyan tüdőkárosodással járó tüneteggyüttest fedeztek fel, ami az addig hasonló megbetegedésektől különbözött, gyakori gyors halált okozott és emberről emberre terjedt.

2. A halottak és a betegek mintáiból kitnyésztettek egy kórokozót és meghatározták az RNS örökítőanyagában a bázisok sorrendjét. Egy olyan koronavírust találtak, amelynek örökítőanyaga különbözött az eddigiektől. A vírus rövid neve SARS-CoV-2 lett.

3. A tüneteggyüttes a világ szinte minden országában megjelent és sok helyen megvizsgálták a vírus örökítő anyagát azonos vagy egy-két bázisban eltérő eredménnyel.

4. Egy meglevő PCR(polimeráz láncreakció) eljárással sokszorosítottak a betegek orrából/szájából vett mintákban jelenlevő örökítőanyag egy részét, ami elég hosszú ahhoz, hogy a vírusra jellemzően egyedi legyen. A mintához adott szerves vegyületek biztosítják, hogy csak a vírusra jellemző szakasz sokszorozódjon. A keletkező mintát egy közegben vándoroltatják (agargél-elektroforézis). Ebből kiderül, hogy jelen van-e a vírusra jellemző örökítőanyag.

5. A tünetekkel jelentkező betegeknél elvégzik ezt a PCR vizsgálatot és ha jelen van a vírus örökítőanyaga, akkor COVID fertőzöttnek nyilvánítják őket.

6. A fertőzöttek között sokaknak vannak krónikus betegségei: elhízás, magas vérnyomás, cukorbetegség, stb. De ezek a betegségek nem okoznak olyan gyors halálozást, mint a SRS-2 vírus. És ami ennél fontosabb, nem hoznak létre COVID-specifikus tüneteket: íz és szaglásvesztés, magas láz, száraz köhögés, légszomj, CT-vel láthatóvá tett tüdőkárosodás.


Honnan tudhatjuk, hogy ezek az információk -amiket az átlagenmber nem tud ellenőrizni- nem kitalációk, nem hamisak? A következők miatt:

- olyan emberek állítják őket, akik tudásuk, lehetőségeik, műszereik miatt képesek megszerezni ezt az információt (víruskutatók, orvosok)

- a fentiek közül sokan állítják. Egymástól független forrásként.

- nincs érdkükben, hogy hazudjanak

- ha hazudnának, másoknak érdekükben állna, hogy leleplezzék őket

- a tudomány, ami a fenti módon működik, számtalan közlési lehetőséggel rendelkezik, amit a politikusok akkor sem tudnának mindenütt leállítani, ha érdekükben állna

És így tovább, de talán ennyi elég is, ha valóban érveket vársz.

2021. ápr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

5


Lazán megtudnam cáfolni az összes ervedet,de látom törlik innen a kommenteimet annak ellenére hogy nem sértettem szabályt,így feleslegesen nem írok regényt. De minden tiszteletem a tiéd,te legalább erveltel,a többiek nem voltak képesek erre csak személyeskedni és mocskolódni

2021. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Semmi. Ha jön a kaszás, akkor menni kell. De ha nem oltatom be magam, akkor talán van még némi esélyem. Mert előbb-utóbb ki fog derülni az igazság.
2021. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!