Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyik nap arról beszél hogy mennyien regisztrálnak, most már azt mondja kevesen? Nem orvosokkal és szakértőkkel kellene kampányolni? Ésszerűbb lenne szerintem.....


"A miniszterelnök véleménye szerint azonban még mindig kevesen - 4 millióan - regisztráltak az új típusú koronavírus elleni védőoltásra. Ennyi ember beoltásával nem tudjuk elérni a nyájimmunitást, épp ezért híres emberek közreműködésével új kampány indul az oltás népszerűsítése érdekében."


2021. ápr. 9. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Híres emberek remélem nem merül ki a dér Heni vagy Dr brs vagy Kasza Tibi fogalmával...


Mondjuk ha Győzikevel reklámoznák lehet elérnének vmit 😅

2021. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Végre felébredt ezek szerint. 2,5 millió semmi, 4-5 millió beoltott is kevés.

Én azt nem értettem, hogy eddig mire fel volt a nagy magabiztosság.

2021. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Most mit akarsz?

Naponta elmondja 5-10 szakértő, hogy csak a nyájimmunitással lehet legyőzni a járványt.

Vannak emberek, akiket csak Győzikék győznek meg.

Hát akkor őket is bevonja a kampányba.

2021. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Annyi okos és hiteles orvos, biológus, gyógyszerész van nálunk, miért a celebekkel kell? Ha komoly, felelősségteljes ember lenne o.v. meg se fordulna ilyen a fejében hogy híres emberekkel kampányolni. Ha ennyire nem veszi komolyan az embereket, akkor hogy várja el hogy a nép adjon a szavára? Nonszensz hogy nagy baj van, napi 300 halott és előhúzza a celeb kártyát.
2021. ápr. 9. 11:34
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

#4

Hónapok óta orvosok mondogatják, hogy mindenki oltasson. Ennyit ért sajnos, hogy 4millióan regisztráltak. Úgy tűnik, az ő véleményük nem elég meggyőző a tömegek számára. :(

2021. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De annak a 4 milliónak elegendő volt az orvosok véleménye, a celebekre nem fognak figyelni, hogy "oltassatok hogy minél előbb találkozzunk a koncertemen". Erre valami okosabb módszer kellene, mert halad az idő és egyre több a halott.
2021. ápr. 9. 11:55
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nejem naponta kapja a 15-20 oltásellenes linket "Dr. Gödényektől".

Szerinted mi kéne, hogy meg lehessen győzni?

2021. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Meg fogja oldani a kormány.

Én nem vagyok fideszes meg igazából sehova nem húzok... De biztos vagyok benne hogy megoldják.

Nekik már meg van a tervük napok kérdése mikor publikálják.

2021. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8, épp ez az hogy semmilyen tervük nincs, csak a szomszédos országokat másolják. Eddig Ausztria volt a példa, de már negatív irányba haladunk hozzájuk képest. Tegnap kijelentették hogy elértük a fertőzés platóját, mert a napokban 2000 alatt is volt az új fertőzés, mára majdnem 8000. Szóval még maguk se tudják hogy tovább.
2021. ápr. 9. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Egy merő fejetlenség, ami a kormányban megy. Az egyetlen fontos szempont, hogy a focimeccsre lehessen menni.
2021. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!