Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki milyen koronavírus elleni...

Ki milyen koronavírus elleni vakcinát kapott? Tapasztalt bármi mellékhatást?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen mellékhatást? Az oltás után mennyi idővel jött elő? És meddig tartott? Életkort is írjatok. / csak az válaszoljon aki már legalább az 1.ot megkapta/

2021. ápr. 12. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Oroszt. Pénteken kaptam, szombat reggelre begyulladt az oltás helye, egész hétvégén borogattam, most már jobb, de még mindig fáj egy kicsit.


19/L

2021. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok ilyen kérdés volt már, keress rá pl. a "mellékhatás" szóra a keresőben.
2021. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Anyu Astra Zeneca-t kapott, 50 éves, krónikus tüdőbeteg, 3 napig nagyon rosszul volt, dolgozni sem tudott. Láz, köhögés, hányás, fáradtság, izom fájdalom, ezen felül még brutál mód felerősödtek a menopauza tünetei.
2021. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is oroszt kaptam szombaton este 7-kor, és hajnali egykor, miután befeküdtem az ágyamba, hidegrázásom volt, 2 órán keresztül, 2 vastag takaró alatt :D utána hőemelkedésem is volt, ikertestvérem be is lázasodott, ő is aznap kapta. Ami durva, hogy neki is ugyanabban a percben jött elő a hidegrázása, mint nekem :D

Azóta mostmár hétfő délután van, már csak a bal karom fáj, hogyha felemelem. Illetve kijött a bal oldalamon a derékrészen egy piros volt, de az lehet, hogy csak a címke miatt volt. Összességében 2 óra hidegrázás, egy éjszaka hőemelkedés, 2 napi kari fájdalom, és 2 napig érzékeny volt a bőröm mindenre(az egész testemen), és 1 napig fájt a fejem, oltás után kb 12 órával. Persze lehet tart ez még tovább is, hiszen 2 napja kaptam az oltást, de úgy érzem holnapra már kutya bajom se lesz.

2021. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
4-es vagyok, a korom/nemem lemaradt, 19l, és az ikertestvérem is :D neki szinte ugyanezek voltak, a különbségeket leírtam az előző válaszomban
2021. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
A sok kamus, hogy kaphattátok meg ilyen hamar, ilyen fiatalon?
2021. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
AstraZenecát kaptam. Lázat, hidegrázást, általános gyengeséget, az oltás helyén fájdalmat tapasztaltam. A vérrögös hírek miatt kaptam aspirin protectet, de már elvileg az sem jó, tanácstalan vagyok, hogy szedjem-e. Ennél komolyabb mellékhatásokat a környezetemben senki nem tapasztalt. 22/L
2021. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
7-es, hogyhogy oltva lehetsz ennyi évesen? Hol élsz?
2021. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Pfizert kaptam szombaton. 1,5 napig tartó fajdalom volt az oltas helyén, és kis fáradékonyság. 39/N
2021. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
72%
Pfizert kaptam szombaton, estére kis izomláz szerű fájdalom a koromban, másnap délután fejfájás. Mára kutya bajom. 30/N
2021. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!