Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 honapig is lehetek virusos?...

1 honapig is lehetek virusos? 1 honapja mar kb h megallapitotak.En mar lassan 1 honapja h szenvedek. Lehet mar post covid. Alvazavarok szedules ezert gyogynovenyes kapszulat szedek.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is inkább long covid már, és annyira "megszoktad" hogy már beképzeled magadnak ezeket a tüneteket. Én anno így jártam influenzával 3 éve, szorongtam utána, alvászavarok, depresszió stb pokoli volt de tényleg. Én erre tudnék gondolni, de remélem neked nem ilyen súlyos, vagy nem is ez. Jobbulást!
2021. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én február 19-22 kaptam el, 24-én kezdődtek a tünetek. Március 2-án lett a gyorsteszt pozitív. Pár nap alatt lement, enyhe tünetekkel átvészeltem, március 13-án már a gyorsteszt és a PCR is egyaránt negatív lett.

23-án már újra pozitív PCR, aztán amikor lehűlt a levegő egyszer, azóta enyhe torokfájás, orrfolyás, de ez szerintem más (minden tavasszal előjön, amikor ilyen az idő), a múlt héten még mindig pozitív volt a tesztem.

2021. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat pl twgnap de lehet alvashiany miatt is mar alig birtam felmenni a boltig meg vissza annyira kivoltam. 7p oda es vissza.
2021. ápr. 12. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem sosem voltak ilyen problemaim szval ja.
2021. ápr. 12. 18:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha a heten se fog mulni menjek el neurologushoz?
2021. ápr. 12. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást!

Nekem márc. 20-án kezdődött, 9 napig lázas voltam éjjel nappal (38,5majd 39,6), gyógyszer nem vitte le. Volt még fejfájás, fül- és fogfájás, étvágytalanság (-5kg)...

Aztán vége lett, de azóta is olyan gyenge, erőtlen vagyok. Fél óra séta, vagy széken ülés után már folyik rólam a víz. Sétálásnál fáj a fejem, szédülök :(

2021. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez sima natha megfázás , ezt 1972ben influenzanak minősítette a who , egyertelmű anyagi haszon miatt ....
2021. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!