Fáj a Szputnyik V?

Figyelt kérdés

Holnap oltanak vele.

Azt tudom , hogy a fel karba adják de milyen mélyre nyomják be? Mennyire fáj?


2021. ápr. 12. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint az összes többi. Mint az influenza. Minimális fájdalom. Az, hogy milyen mélyre adják testalkattól függ. Akinek van a deltaizma és a bőre között 3 centi zsír, annak mélyre kell adni. Akinek összesen 1 cm izma van, annak nem olyan mélyre.
2021. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel senki nem kapta meg mindet egyszerre, nem tudni melyik mennyire fáj. Viszont sokak szerint sokkal kevesbe kellemetlen mint az orbadugos teszteles
2021. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Számomra meglepően fájdalommentes volt a szúrás. Persze éreztem ahogy szúrja be a tűt és nyomja be a cuccot, de olyan minimális kellemetlen érzéssel járt hogy szóra se érdemes.

Mélyre szúrják de vékony kis tű, nem okoz számottevő fájdalmat.

Viszont másnap nagyon fájt a karom. Ez a karfájdalom sokkal valószínűbb mint az hogy a szúrást megérzed.

2021. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én ma kaptam a fent említett vakcinát és elég kellemetlen volt már a szúrás is. Most eltelt kb 8 óra azóta, szédülés, fejfájás ami kijött rajtam. (175cm -81kg, ha ez segít). A többinél elvileg kevesebb a mellékhatás és a mellékhatások ereje is.
2021. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szombaton kaptam, semmit nem éreztem, egy pillanat volt, közben az asszisztens magyarátott mikor kell 2.ra menni, csak azt vettem észre már ragasztja le. Ma reggelre hőemelkedés iszonyat fejfájásra ébredtem, de már sokkal jobb..
2021. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Én Astrazenecat kaptam. Az oltást észre se vettem. Utána pár napig fájt a vállam, ha ráfeküdtem, amúgy nem éreztem. Mellékhatás 24 órával később jött ki. Hőemelkedésem volt, továbbá olyan érzés, mintha másnapos lennék. Enyhe fejfájás, szédelgés, gyenge lábak. De egy nap alatt ahogy jöttek, el is múltak a tünetek. A testvérem sputnyikot kapott, neki nagyon enyhe tünetei voltak, mindössze néha-néha megszédült egy kicsit.
2021. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Kimondottan izomba adják, csak másnap fog fájni a karod, de nem elviselhetetlenül.
2021. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Minden oltás ugyanannyira fáj, szerintem valamennyire függ attól is, hogy mennyire óvatosan adják be, de abszolút tűrhető. Utána fájhat a helye akár napokig.
2021. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Lassan beszúrva jobb? De akkor meg tovább tart. De szerintem egy vérvétel rosszabb.
2021. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak a Szputnyik VI
2021. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!