Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vírust miért nem így kezelték?

A vírust miért nem így kezelték?

Figyelt kérdés

Az áldozatok 90%-a 60 év feletti.

Miért nem csak őket zárták be, oltották?


2021. ápr. 13. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert van az a 10%, akik fiatalabbak 60 évnél.
2021. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel le lehet állítani a közúti közlekedést is.
2021. ápr. 13. 14:03
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert 1) attól még ugyanúgy tombolna a járvány, 2) azóta egyre több a fiatalabb áldozat, 3) a betegség lefolyása súlyos, sokakat erősen megterhel, 4) már vizsgálják, hogy a felgyógyultak milyen hosszútávú szövődményekre számíthatnak.
2021. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egyre több a fiatal áldozat?

Hol?

Láttad te a statisztikát?

Én most néztem rá.

Az a 10% is túlzás.

Jó az pár százaléknak is.

50 éves határnál konkrétan nincs is áldozat, csak elvétve.

2021. ápr. 13. 14:08
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az azért nem 90%, inkább csak 70%, vagy kevesebb...

De azért még ha kilencvennel számolunk, már akkor is majdnem 300 ezren haltak volna meg a betegségben, (a világban) ami azért elég sok, ha belegondolunk, hogy ezektől az emberektől egy fél életet vett el a vírus.

Bár valószínűleg sokan nem így gondolják (én sem teljesen értek egyet vele), de egy humánus kormánynak az az álláspontja, hogy már egy áldozat is sok.

2021. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Najó, ezen én is meglepődtem, azt hittem, ennél azért több fiatal halt meg, de az biztos (én is hallottam rá példát ismeretségből), hogy egyre fiatalabbakat visel meg, kerülnek kórházba, lélegeztetőre stb

2021. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg a statisztikát, nem az ismerősök hülyeségét kell alapul venni.

Sok idióta van.

2021. ápr. 13. 14:14
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
#4, Ennyi erővel akkor semmilyen betegséget nem kellene kezelni vagy megelőzni, csak amik halálosak. Hány éves vagy, 8?
2021. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Azt amúgy nem értem, hogy hogy halhat meg ennyi idős ember, amikor állítólag már a teljes 65+-os korosztály be van oltva

Nem vagyok oltásellenes vagy ilyesmi, csak eddig azt gondoltam, hogy igen, manapság tényleg főleg fiatalabbak halnak meg.

5., 6. voltam

2021. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

"állítólag már a teljes 65+-os korosztály be van oltva"

Ezt honnan szeded? Még azok sincsenek beoltva teljesen, akik egyáltalán kérték. Akik kaptak oltást, nekik is nagyon nagy részük még csak az elsőt - nagyszüleim 80 körül vannak, még májusban fogják kapni valamikor a 2. adagot, azután lesznek majd védettek, és vannak akik még jóval utánuk kapták az 1. adagot. A nem regisztráltakról nem is beszélve...

2021. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!