Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi időn belül kell határoz...

Mennyi időn belül kell határozatot kapnom a karanténròl?

Figyelt kérdés

Kontaktnak számìtok. Ma hivtak, hogy 21.-ig karanténba kell lennem. Mikor kaphatom meg a feloldò határozatot? Rendörök jönnek ellenőrìzni? Ha elkaptam mennyi idő mire jelentkeznek a tünetek?

12+5 napos kismama vagyok


2021. ápr. 16. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha lejár megkapod. Voltunk kontaktok, nem jöttek hozzánk a rendőrök. De azért ne mászkálj semerre.
2021. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En most voltam beteg, semmilyen hatarozatot nem kaptam
2021. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nálunk a feloldást nem küldték maguktól, fel kellett hívni a végén a háziorvost, hogy minden fasza, meg a határozatban megadott számot is. Aztán utána feloldották, ide lejelentettek meg ott feldolgozták, végül a következő nap éjféltől volt vége a feloldó határozat szerint. De az egész kva idegesítő volt, és nem ilyen egyszerűen ment, mint ahogy leírtam, mert a háziorvost fel kellett hívni a tíz napnál, de nem lehet elérni mert mindig foglalt a távgyógyítás miatt. Mikor két nappal később elértem, akkor rossz helyre küldött valamit tovább (a szomszéd városban van az orvosom, de az már másik megye) nem oda ahova tartozok, mert ez elüt a lakhelyem miatt az ő körzetétől, ami után hiába vártam a feloldást, majd a hivatalos számon mondták, hogy rossz helyre lehetett küldve, megint hívhattam az orvost, akit elérni alig lehet, aki megint elküldte, amit neki kell, már jó helyre, ahonnan másnap jött a határozat, hogy utána következő nap éjfélkor vége. Szóval majdnem addig tartott kijutni a karanténból, mint maga a karantén.
2021. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam 10 napot karanténban, mert külföldről jöttem haza. Volt 1 negatív tesztem, de hivatalosan 2 kellett volna. 1x nem jöttek ki ellenőrizni.
2021. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!