Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel oltottak/oltanak be?

Molnarmarcell21 kérdése:

Mivel oltottak/oltanak be?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
Szputnyik
AstraZeneca
Sinopharm
Janssen
CanSino
Covishield
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Semmivel 😉
2021. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mindentudó99 ***** válasza:
65%
Moderna.
2021. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
20%

Na marcikám már csak te hiányoztál?

Idebüffentettél egy jó kis kérdést, ahol mindjárt egymás haját tépik az oltásfanok meg az oltásutálók.

Megéri neked mindig itt a hangulatot csinálni, feszültséget szítani?

Provocation level 4/10

2021. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Pálesszel 👍
2021. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Én csak magyar vakcinával fogom magam beoltatni, mert a hazai ipart akarom támogatni!
2021. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Huszonéves vagyok, és úgy alakult, hogy a jelenlegi munkahelyem egy olyan szervezet, aminek alkalmazottjaként előbb kaphattam oltást, mint ahogy az országos listán sorra kerülök. Bármelyik vakcinát elfogadtam volna, de egy ideig gondolkodtam, hogy esetleg utasítsam-e vissza a várhatóan felkínáltat és várjam meg a Sinopharmot, hogy átengedjek egy népszerűbb vakcinát és fogadjam-e el a kevésbé preferált kínait. Nálunk Pfizerrel és Sputnikkal oltottak, végül úgy döntöttem, nem variálok, nem szólok bele a "rendbe". Pfizert kaptam még márciusban (nemsoká a második dózist is megkapom).
2021. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

6. "egy olyan szervezet" valami közelebbit lehet tudni, hogy milyen szevezet? Ha nem is konkrétan, de valami közelebbit. Csak kíváncsi vagyok.

Vicc amit a kormány csinál. A sportolók, focisták (a magyar focistákat nem sorolom a sportolók közé), a képviselők, a papok, a raktárosok, stb... lassan már mindenki a sor elé kerül és a végén azokat oltják majd be legutoljára, akik leginkább rászorulnának... :D

2021. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7. Nem szeretném még egy kicsit sem konkretizálni, megvallom őszintén. Nem az, hogy valami indokolatlan félelemben élek, hogy a "cég" esetleg lenyomoz a gyakorin vagy valami, de biztos, ami ziher.
2021. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam ,hogy a Mol beoltatta az embereit (Már gondolom aki kérte)
2021. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, lehetett hallanai róla, hogy a BM alkalmazottakat, MVM, NAV, stb szépen beoltották soron kívül, természetesen főleg Pfizerral (vajon nekik miért nem kínait adtak, ha az is olyan jó? :) )
2021. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!