Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásra várók, ti elfogadnátok...

Oltásra várók, ti elfogadnátok a kínai oltást?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a háziorvos végre hív, hogy lehet menni Sinopharmra. Mentek?

Csak az válaszoljon, aki szeretne, de még nem kapott oltást.



2021. ápr. 18. 07:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

2 es valaszado, hat pont ezert nem adatnam be:)


Aki kepes volt ilyet "teremteni", utana titkolozni ami meg most is folyik, olyanban nem szabad megbizni se.

Es az igaz, hogy nem 100% hogy ok keszitettek a virust, de hazudoztak, titkoloztak az viszont biztos.

2021. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

A párom 28 lesz most, ma beszélt a háziorvossal, kaphatna Sinopharmot. Igent mondott. Értem, hogy a Pfizer meg a Moderna az isten, nyilván én is örültem volna neki, de örültem, amikor egyáltalán véletlenül beszéltem a háziorvossal, és felajánlotta az Astrazenecát.

A semminél bármelyik oltás jobb. Márpedig huszonéves fiatalként lehet, várhattunk volna még heteket, hónapokat...

2021. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
Nincs értelme elfogadni a kínait hiszen ha megkapod, nem tudhatod valóban ad-e igazi védettséget. Az igaz, hogy az antitest vizsgálat nem teljesen arányos a védettség szintjével, de egy elég jó közelítőleges fokmérője. Aki olvassa a híreket, az tudja hogy milliószámra fog érkezni a Pfizer mostanában, tehát nagyon keveset kell már várni rá. Aki eddig 4 hónapot kibírt oltás nélkül, még fél hónapot meglesz nélküle, cserébe egy olyan oltást kap, ami egyértelműen hatásosabb.
2021. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%

Nem! De latom itt mindenki az oltastol varja a csodat!


Idoseknek es betegeknek+orvosoknak igen, de nem kinait.

Egeszseges fiatalnak egyenlore nem kellene semmit se adni. Meg vizsgalodjanak a laborokban aztan majd esetleg valamikor lehet.

2021. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
76%
Engem ma hívott a háziorvos és elfogadtam.
2021. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Mivel mindenhonnan azt hallom, hogy nem véd semmit, nem
2021. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
18 éves vagyok, egészséges és szeretnék egy jó nyarat. Most hívtak egy fél órája, én elfogadtam.
2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ma hívtak, és elfogadtam. Nincsen tb-m, és most moratórium van, így tb nélkül is megkapom, ha válogatnék akkor lehet hogy kiesnék belőle. Fiatal is vagyok, miért ne fogadnám el.
2021. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Mondja már el valaki, hogy aki azt válaszolta, hogy nem fogadná el, miért kell lepontozni? Ugyanúgy a kérdésre válaszolt, mint az aki azt válaszolta, hogy elfogadná. Mert más a véleménye, nem azt jelenti, hogy nem hasznos a válasz vagy nem a kérdésre válaszolt.
2021. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
A 17-es elfogadja, de mégis lepontozták.
2021. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!