Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Majdnem 100% hogy elkaptam a...

Majdnem 100% hogy elkaptam a vírust. Ott aludtam tegnap barátomnal, 5 en voltunk, ittunk egymás után. Ma peddig 2 felnőttel és egy 11 eves lannyal utaztam a kocsiba. Mennyi az esélye hogy elkapták tőlem?

Figyelt kérdés
Nagyon hülye voltma. Csak a szagokat nem érzem semmi más tünet nincs
2021. ápr. 18. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a majdnem 100%? Kesz van a teszt, megcsinaltattad?
2021. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia en benne voltam

Szagok eloszor elmentek azta szep lassan az izek is mas tunetem nem volt

Paromon is ra par napra kijott laz fejfajas es izomfajdalommal


Mas csaladtag akikkel lakunk nem kaptak el ( bar nem is jottek a kozelunkbe nem voltunk egy legterben kulon hazreszben lakunk)

De igen sajnos valoszinu,hogy at adtad nem veletlen van ilyenkor karanten...

2021. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Fújjanak be allergodilt, ha át is adtad, legalább ne legyenek súlyosan betegek, hátha még segít.


Amúgy nem 3-14 nap a lappangási idő? Nem hiszem, hogy a buliban kaptad el tegnap este, akkor ma még nem fertőznél és nem lennének tüneteid. Vagy gyorsult a vírus reprodukciója?

2021. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

A buli miatt semmit nem adhattál át. Mivel tegnap volt.

Az már más dolog hogy amúgy alap lehetsz koronás a szaglás elvesztése miatt. Más tünteted van? Ha tényleg koronás vagy, és nem köhögtél, tüsszentettél szét mindent, illetve akár lehúzott ablak is volt, nagyon sokat számít hogy mennyi időt tartozkodtatok egy levegőben akkor lehetséges hogy nem adtad át a vírust (vagy nem mindenkinek.) Ide nem lehet százalékot mondani. Valaki figyel mindenre, nem érintkezik szinte senkivel, és összeszedi, azt sem tudja honnét. Más meg 10 napig van együtt egy koronással és nem kapja el. (úgy hogy előtte nem volt az). Nincs rá magyarázat. Vagyis van, de ahhoz rengeteg laboratoriumi vizsgálat kéne minden egyes embernél.

2021. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Lehet. De ha csak ennyi a bajod, akkor miért aggódsz? Az emberek 95%-ának kutya baja sem lesz a covidtól, felesleges ennyire hipochonderré válni.
2021. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!