Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Biosynex gyorsteszt mikor...

A Biosynex gyorsteszt mikor mutatja ki?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete kezdődtek a tünetek, hőemelkedésem volt néhány napig, hidegrázásom, és egyik reggel szédültem is. Mivel nem volt semmilyen más tünetem, nem gondoltam, hogy covid lehetne, betudtam annak, hogy fáradt vagyok (de elővigyázatosságból nem mentem sehova). De így oltás előtt mégis felmerült bennem, hogy tesztelnem kellene a biztonság kedvéért. Mikortól mutatja ki az antitestek jelenlétét ez a teszt? Korai lenne már most elvégezni? Köszönöm előre is!

2021. ápr. 19. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
már kimutatná
2021. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 19. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, kimutatott valamit a teszt? Én a 11 napon csináltam meg és semmi. Szóval mennyire megbízható a teszt? Köszi
2021. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az enyém negatív lett, de erre is számítottam, ma megyek oltásra.

11 nap után lehet, hogy még korai antitesteket nézni, akkor lehet, hogy még csak az aktív fertőzést mutatná ki.

2021. ápr. 27. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.11. napon megcsináltam, és negatív lett, pedig minden tünetét produkálom/tam/ a vírusnak.
2021. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tájékoztató szerint a tünetek megjelenése után 11. napon vagy utánna érdemes negatív teszt esetén ismételni mert addigra termelődik ellenanyag.Viszont nem csak covid van, simán meg is fazhat az ember.Ha biztos vagy benne hogy atestél rajta vérből laborban is kimutatható, drágább de az az eredmény tuti.
2021. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, én azt olvastam hogy minimum 14 nap, ma már a 29. napban vagyok. Csak a gyógyszerész rábeszélt hogy ez már kimutatja.ment a zöld
2021. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!