Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most kétszer olyan rossz a...

Most kétszer olyan rossz a helyzet, mint az első hullám idején Olaszországban volt, amikor olyan szörnyű jelentések és képek jöttek. Az itteni helyzet összhangban van ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


Most itt is rossz a helyzet, de nem olyan drámai, ha jól tudom mint akkor az Olaszoknál. Ez miért van? Ők akkor még rosszul készültek fel rá? Még nálunk is rosszabb az egészségügyük? Vagy nálunk is ugyanolyan rossz, csak nem közvetítenek róla? Vagy más oka van?



2021. ápr. 20. 09:04
1 2
 11/15 Kroms ***** válasza:

#10

Majd ha olyan videókat mutatsz, amiben nem halálosan unatkozó orvos magyaráz egykedvűen és ráérősen, és mutogat 4 betegágyat, hogy bizonygassa a "túlterheltséget".

2021. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az az orvos halálosan fáradt te ostoba tapló! Mit vársz? Hullák tömegét az utcákon, mint most Indiában? Hisztérikusan ordibáló Vészhelyzet jelenetet? Te komolyan ennél butább már csak akkor lehetnél, ha a baktériumok közé tartoznál.
2021. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kroms ***** válasza:
Unatkozót írtam, nem fáradtat, bár nem igazán lep meg, hogy képtelen vagy helyesen olvasni vagy szöveget értelmezni. De legalább a személyeskedés nagyon megy, ebben mindig is jók voltatok ti birkák...
2021. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kroms, neked komoly problémáid vannak. Olvastam pár kommentedet, és nem tudom, mit szedsz, de kérek belőle...
2021. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kroms ***** válasza:

#14

A személyeskedés azok fegyvere, akiknek nincsenek érvei. Én minden állításomat tudom bizonyítani, nyilván ezért nem is próbál senki valódi érveket felhozni ellenük.

2021. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!