Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez a nagy oltás propaganda...

Mi ez a nagy oltás propaganda biztos,hogy jó és hatásos az embereknek ez a kovid oltás?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 09:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%

1: ez ugye egészségi kérdés?

2: Biztos. A vírusnál 100-szor jobb, az garantált.

Ezek után most mit fogsz tenni?

2021. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Jelentős részben politikai propaganda a kormány áldásos működését támogatandó.
2021. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1/


Én nem sok mindent fogok tenni csak nem adatom be magamnak az oltást.

2021. ápr. 23. 10:38
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

Nos a statisztikák azt mutatják, hogy ahol sok az oltott, ott kevesebb a fertőzött és halott, de ez nem zárja ki, hogy politikai tőkét kovácsoljon valaki belőle. Szerintem sokszor gond ebben a helyzetben, hogy van mikor a politika ugyanazt csinálja, ami szakmailag indokolt, de nem mindig. Az emberek egy része viszont úgy gondolja, hogy minden amit az adott kormányoldali párt mond rossz.


Hogy meddig lesz jó az oltás nem fog végtelenségig védettséget nyújtani, főleg az új mutánsok miatt.

2021. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2/


Mondjuk manipulálni jól tudnak az biztos.

2021. ápr. 23. 10:39
 6/31 A kérdező kommentje:

4/


Ja statisztika amit elénk raknak és nem saját tapasztalat.

2021. ápr. 23. 10:39
 7/31 A kérdező kommentje:

4/


Már valahol hírben olvastam,hogy van egy új oltás ami minden mutáció ellen véd bla bla bla

2021. ápr. 23. 10:40
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, oké, nem hiszel a statisztikának, de igazából te is azt fogsz csinálni az itteni válaszokból csak sokkal kisebb statisztikai mintával fogsz dolgozni.


Annyit halottam, hogy volt öregek otthona, ahol valaki nem kérte az oltást és ő eléggé beteg lett, míg a többiek nem, de ha valakit tudsz aki ilyen helyen dolgozik, vagy van családtagja, lehet pontosabb képet kapsz.


Más esetben a túl sok változó miatt szerintem csak több statisztika alapján kaphatsz képet erről..


Még ha valaki itt le is írja, hogy oltott lett és nem kapta el, de más körülötte igen, akkor is lehetett más oka, hogy nem kapta el, de ugyanígy, más is védhette a kórházba kerüléstől, nem csak az oltás.

2021. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
(#8-asként nemcsak egyben írva, mielőtt még)
2021. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
egybeírva..
2021. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!