Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismeretségi körömben a Sinopha...

Ismeretségi körömben a Sinopharmot leszámítva már mind a 4 vakcinából legalább 1-et felkínált valakinek a háziorvosa, az enyém ellenben még azt mondja, az "idősek elsőbbséget élveznek, majd hívjuk". Érdemes lenne háziorvost váltanom?

Figyelt kérdés
Tetűlassú ez az orvos ahogy látom, ha még mindig az időseknél tartanak, akik 90%+ beoltottsággal rendelkeznek. Megyeszékhelyről van szó, ezért sem értem, hogy hogy lehet ilyen töketlen.
2021. ápr. 24. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én 28 éves vagyok, semmi betegségem és már sorra kerültem. Párom szintúgy
2021. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Oltópontokon nap végén szinte mindig marad fel nem használt oltás, amit ki kell dobniuk, ha nem tudják beadni, mert tízes pakkokban van az oltóanyag, és ha az utolsó tízesből marad felesleg, azt nem szabad visszahűteni.


Ezért örömmel beadják BÁRKINEK soron kívül, aki épp akkor ott van, és kéri, hogy ne vesszen kárba.

Ez nem valami sundám-bundám dolog, már híradókban is beszámoltak a lehetőségről, ugyanúgy kapsz második időpontot is és igazoló kártyát is, mint aki hivatalosan került sorra.


El kell menni oltópontra délután 3-4 magasságában, és megkérdezni, van-e maradék.

2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Kínaira már tudsz EESZT-ben is időpontot foglalni,ha korábban regisztráltál,de az utolsó sem írt hülyeséget.
2021. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oltóponton van Pfizer vagy Moderna?
2021. ápr. 24. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez mindig attól függ, hogy milyen szállítmány érkezik az országba, és melyik oltópontra éppen mi kerül.

De az én közelemben pl. van Pfizer is jelenleg az oltóponton, igen.

2021. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
De egyébként mindegyik nagyon hatásos, éppen tegnap mutatott róla a híradó egy nemzetközi statisztikát, oltásonként lebontva, ha szeretnéd, megkeresem a neten, és belinkelem.
2021. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

a hír eleje politika, a vége felé viszont rátér a nemzetközi kutatási eredményekre, és nagyon érdekes és átlátható módon be is mutatja, érdemes megnézni


[link]

2021. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!