Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen oltással oltanátok be...

Milyen oltással oltanátok be magatokat és miért? Ha kaptatok már oltási, miért azt választottátok, fogadtátok el? Megköszönném, ha megírnátok a korotokat is.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szputnyikot vagy Pfizert szerettem volna.


Szputnyikot kaptam. Nem bánom, mert az oroszok kipróbált technológiára építették. Továbbá 3 hetet kell várni a két dózis között.


Május közepére teljesen védett leszek.


30F

2021. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én az Astra Zeneca oltástól féltem volna egy kicsit a vérrögképződés miatt, mert a családban is volt trombózis is, stroke is és dohányzom is, de valószínűleg azt is kértem volna.

Ehelyett tegnap megkaptam a Pfizert. Egy éjszaka totál kínlódás volt, lázas voltam, fájtak az izmaim, zsibbadt és fájt a bőröm mindenhol, a vőlegényemnek ugyanez pepitában. Anyu és nagyi oroszt kaptak, az elsőt meg se érezték, a második nagyinak betett, akkor egy napig rosszul volt, anyu meg csak tegnap kapta meg a második adagot, róla nincs infóm még.

35N

2021. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!