Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek ellenére...

Az oltásellenesek ellenére meg lesz e az 5 millió (ha nem is de 4,5 millió) beoltott Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vajon 4,5 millió vagy talán az 5 millió milyen hatással lesz a környezetre?Lesznek csökkenések,enyhülések?

2021. ápr. 27. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az 5millió meglesz, mert közvetve kényszerítenek rá, hogy oltasd magad. Ki az aki lemond szinte minden szórakozásról és utazásról pusztán a meggyőződése miatt? Nem sokan.
2021. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Már most is tapasztalható az enyhülés, pedig még csak másfélmillió embernek van maximális védettsége. Innen valószínűleg felgyorsul majd a járvány visszaszorulása.
2021. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

5 millió szerintem lesz. Sokan hagyják magukat zsarolni.

Én megvárom amíg megunják a diszkriminációt, de ha végleges az se izgat, csak a munkahelyek működjenek újra kivétel nélkül, a többi nem érdekel. Szórakozni máshogy is tudok, nem kell hozzá se mozi, se éttermi fogyasztás, se koncert se fesztivál, se tömegnyomor.

2021. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kicsit offolok,ezzel kapcsolatban,itt olvasom hogy indiában bevezetik a molnupiravir gyógyszert ami nagyon hatékony a koronavírus ellen,remélem ez az oltás mellet ez is segít minket a régi életünk visszaszerzéséhez.... :)
2021. ápr. 27. 17:08
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
A tömegnyomor el fog múlni, csak túl sokáig kellett nélkülözni az embereknek, így nem bírnak magukkal.
2021. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
5. Igen ezt én is sejtettem:) Ha éreztem is volna ingert, hogy teraszozzak, ( bár nem éreztem), biztos nem nyitáskor mentem volna, gondoltam rá hogy birka mód megindul a tömeg. És ezt nem bántásból írom így. De tênyleg ez történt. Nem volt egy átgondolt dolog hétvégén nyitni.
2021. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
#4: Már most is vannak hatékony gyógyszerek. Kérdés, hogy itt nálunk használják-e őket.
2021. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

4,5 millió már most van. Van 4,5 millió regisztrált + 300 ezer EÜ dolgozó akik nem regisztráltak.


Szerintem 5-5,5 milliónál jöhet el a holtpont, az a felnőtt lakosság 70%-a.

2021. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
"Sokan hagyják magukat zsarolni." Vagy csak tanultak biológiát...
2021. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

9


Azok, akik kifejlesztették az oltást, is tanultak biológiát, mégse tudnak semmit mondani az esetleges hosszútávú mellékhatásokról.

2021. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!