Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már itt van a szomszédban! Mi...

Már itt van a szomszédban! Mi lesz, ha az indiai duplamutáns összekereszteződik a román mutánssal, amely a brit mutáns továbbmutálódott változata?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 29. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es, gondolod, hogy ez egy titkos kormányzati projekt, hogy hamis mutánsokkal riogatnak? :D


Mint írtam, sokszor nem életképesek a mutánsok, de ha belegondolsz, az összes vírus mutálódással jött létre jött létre. Veszettség, HIV, ebola, covid-19, ezek mind mind egy korábbi vírus mutánsai. És ezek nem éppen gyenge dolgok.

2021. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 aha, csak érdekes, hogy az influenza meg a többi vírus nem tud ilyen mértékben mutálódni, szoktál hallani minden télen indiai meg brazil meg brit influenzamutánsról?😅Én nem, sőt egész életemben kevesebb új vírusról hallottam, mint amennyiszer a koronavírus pár hét alatt mutálódik.
2021. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez lesz!

Jelenések könyve 6:8"És egy fakó lovat láttam a rajta ülő neve Halál volt és szorosan követte őt a sír. És hatalmat kaptak a föld negyedrésze fölött hogy öljenek hosszú karddal élelmiszerhiánnyal, halálos járvánnyal és a föld vadállatai által."

2021. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Halkan súgom meg, hogy mindannyian halandók vagyunk. Lehet, hogy a brutál mutáns vírusba halsz meg. De az is lehet, hogy holnap elcsúszol a fürdőkádban, bebszod a fejed és abban. Vagy túléled a coronavírus összes változatát, de elüt egy busz. Vagy a szobádban rettegve félrenyelsz egy falatot, és megfulladsz holnap reggel. Na, soroljam még?

Nem lehet folyamatos félelemben leélni az életet. Aki nonstop retteg vmitől, az is meg fog halni.

2021. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Aki nem retteg, az is meg fog halni🤣De amúgy igen bármikor meghalhatunk, bármilyen betegségünk lehet, vagy baleset, viszont a jelenlegi helyzettel csak szorongást és hipochondriát váltanak ki az emberekből, a pszichológusoknál teltház van.
2021. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Piros duplatörpe lesz
2021. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#12: A spanyolnátha régen volt, de az is influenza volt.

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen pánikbeteg mint te agyf@szt fog kapni. Ez fog történni.
2021. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!