Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még valahol Pfizer vakcina?

Van még valahol Pfizer vakcina?

Figyelt kérdés
Akik most voltak Budapesten oltóponton, tudtok olyan helyet, ahol még oltanak Pfizerrel? Vagy van erre valami Facebook oldal?
2021. ápr. 30. 18:32
1 2
 1/17 KomradeKat ***** válasza:
89%
Elvileg májusban jön egy adag. Facebook oldalról nem tudok, kétlem hogy ott adnának infókat. Jelentkezz azt meglátod mit kapsz, ha nem tetszik elutasíthatod.
2021. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Jelentkezel, aztán elmondják neked, hogy melyik vakcinák közül választhatsz, és ha nem tetszik, akkor elutasítod.
2021. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor ezek szerint nem mindenki hallott róla. Ma lehetett regisztrálni Pfizerre, amit a mai napon be is adtak. Viszont lefagyott az oldal, így nem tudtunk regisztrálni, ezért próbálkozunk oltópontokra menni, hátha valahol még maradt.
2021. ápr. 30. 18:44
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Az Asszonyságnak biztos van 1-2 ampulla.
2021. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én ma voltam oltóponton 1,5 órát álltam a tűző napon. Kb 70 ember volt előttem amíg ott voltam senki nem ment se ki se be. Így nem volt türelmem akár még 4 órát is várni... Otthagytam majd májusban ha lesz rá lehetőség hajnalba amint nyit az oltopont oda megyek vagy magán úton intézem remélem úgy is kapok védettséget igazoló okmányt. Szerintem már reggel országosan elfogyott és az lehetett hogy ha már ott vagy felkínálnak a helyszínen kínait ha már így is úgy is vártál úgy is elfogadod vagy is az emberek nagy része tuti így tett. Kizártnak tartom hogy elég volt.... Nálunk 2 oltopont volt mind a kettőnél délben olyan 1000 ember várakozott, ha nem több. Én nem bírok ennyit állni kicsit bánom de biztos lesz még lehetőség.
2021. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Több helyen olvastam, hírportálon is meg civil emberek beszámolóját, hogy különböző települések oltópontjain is már délelőtt elfogyott a pfizer, és utána kínaival meg astrával kínálták az emberek. Pont ez volt a főni célja, amellett persze, hogy meglegyen holnapra a 4 millió beoltott. Szánalmas ami ebben az országban megy, de mindegy. Nem véletlenül nem működött a regisztrációs oldal se egész nap.
2021. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Budapesten volt még sok helyen délután is, csak nem az olyan nagyobb, "híresebb" kórházakban, mint pl a Honvéd. Páromat délután 5kor oltották, voltak még utána bőven a sorban, de Nyíregyházán pl még marad 7kor még egy csomó, ma 9ig oltanak elvileg, nem tudom hogy azóta beadták-e mindet.

A keretekről meg ne is beszéljünk, mi második körös oltásra mentünk ma, a nővér panaszkodott, hogy reggel a rádiónak adott interjúból tudták meg, hogy ma mennyi pfizert kell beadniuk, abszolút nem voltak felkészülve erre a rohamra. Nevetséges, ahogy kidobták a nép közé a raktárból, csak hogy lehessen focimeccset tartani

2021. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, hallottuk és képzeld, nem hittem a szememnek amikor a hírekben megláttam azt az embertömeget, akik képesek voltak kivonulni a kórház bejáratához. Komolyan, itt mindenki azt hitte, hogy majd kényelmesen lesz időpontja a pfizerre? Teljesen egyértelmű, hogy a játék arra ment ki, hogy meglegyen a 4 millió beoltott. A pfizer sem most, sem később nem lesz elérhetővé a halandó számára nagy számban, mert az adagokat félrerakják a krónikus betegeknek, illetve a gyerekek számára. Aki arra vár, hogy pfizert kapjon, az feleslegesen vár.
2021. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyan. A cégnek is érdeke, hogy ész nélkül gyártson.
2021. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Van a raktárakban egy csomó. OV szándékosan visszatartja, hogy fogyjon a kínai. Egyébként hetente érkezik, májusban összesen 1,3M adag, úgyhogy természetesen az egy nagy hazugság, hogy hetekig csak a 16-18 éveseknek jut. Egyébként miért oltják őket, amik másokkal nem végeztek? Ez a nagy oltási terv?

Ez a mostani cirkusz kizárólag azért volt, hogy holnapra teljesüljön a 4 milliós prófécia.

2021. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!