Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Második Sputnyikot megkapottak...

Második Sputnyikot megkapottak, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnapelőtt kaptam meg a második sputnyikot. Az elsőnél voltak oltási reakcióim, első nap nagyon rossz volt, második nap már csak a karom fájt és fáradékony voltam.


A másodikra már fel voltam készülve, viszont meglepetésemre jól voltam, tudtam dolgozni, nem tört rám a fáradtság stb. Ma (oltás után második nap) szintén jól érzem magam, és kedvem támadna egyet bicajozni, de nem tudom, hogy "szabad-e". Kellene még pihenni és nyugton maradni?


Köszönöm az építő jellegű válaszokat!


28/N



2021. máj. 1. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad, szerintem nyugodtan kimehetsz biciklizni, baj nem hiszem, hogy lenne belőle :)

Én múlt szombaton kaptam a másodikat, aztán hajnalban annyira rosszul voltam, mint még soha életemben (40 fok körüli láz), meg még a karom is napokig fájt és másnap is használhatatlan voltam. Nem gondoltam volna, hogy közel 20 évesen ennyire hazavág majd :D

2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30.-án kaptam meg a másodikat, nekem elég meglepő negatív hatásokat hozott, jól tönkre is vágta a május elsejei sütögetést. elsőnél alig volt valami oltási reakció, karom fájt kicsit, na de most megkaptam dél körül, estére fájt a gerincem, hátam, karom, és éjszaka volt valami durva lázálmom, szerintem hőemelkedéssel mert reggel is még 37,2-t mértem, és az egész napom nyomott volt, nem számítottam erre az első után. jól rá is paráztam hogy csak nem az oltópontom sikerült elkapni, de mára jobban voltam szóval nem kombinálok. egyébként több esetről hallottam a környezetemből is mikor sputniktól is rosszul lettek nem csak astrától. mostmár csak várom a védettség kialakulását ha így meghurcoltak :) 30/f
2021. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!