Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az ajkamon van ilyen,...

Ha az ajkamon van ilyen, abból lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom hogy herpeszem van-e, de az alsó ajkamon egy pici pontban viszket, enyhén piros, kicsit felduzzadt, de már kenegettem krémmel és jobb (de nincs ilyen varrasodás, fehér hólyag , váladék stb).

az az igazság hogy napok óta a maszk is irritálta eléggé azt a területet, mert egyhuzamba sokat hordtam.

A napokban lennék együtt egy sráccal csak kérdés ha ez azért visszahúzódik de még érzem picit hogy viszket stb, és megcsókol aztán alul lent csinálja nekem orálisan ez átvihető lentre? ha ez herpesz úgy tudom két különböző vírus okozza az ajak és nemi herpeszt, de nem tudom hogy az átvihető-e oda úgy.

vagy fordítva én rá.


az a baj hogy nagyon ritkán tudunk találkozni és nagyon készültem rá hogy együtt leszünk, de nem is tudom pontosan ez mi a számon.

köszi előre is


25L


2021. máj. 1. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A herpesz fertőző.Ilyen esetben szerintem az az épeszű,ha hanyagolják a felek a csókot.

Grapfruitmagolaj...talán a leghatásosabb.Vírusölő tulajdonsága van. 1-2 nap alatt visszahúzódik tőle.

2021. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!