Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Regisztráltam a vakcinára....

Regisztráltam a vakcinára. Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Pár napja bejelentették, hogy a 17 éveseket is beoltják a koronavírus elleni vakcinával, ezért regisztráltam. Az oldal azt írta, sikeres a regisztrációm, viszont nem kaptam semmilyen e-mailt, pedig jóváhagytam a kapcsolattartást.

Megnéztem a vakcinára jelentkezős lekérdezős oldalt, és az azt írta, nem érkezett meg a regisztrációm. Regisztrálni akartam újra, akkor meg azt írta, ezen az e-mail címen már regisztráltak.

Minden adatomat helyesen adtam meg, leellenőriztem, és bejelöltem a kapcsolattartást is meg elfogadtam mindent.

Miért lehet ez? Annyira félek, hogy most akkor mégsem sikerült a regisztrációm és így újra sem tudok majd regisztrálni:(



2021. máj. 1. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem kapott visszaigazolást a regisztrációról.
2021. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
De a regisztraltak kozott, akkoris ott kellene lennie. Nezd meg kesobb, hatha csak kell egy atfutasi ido.
2021. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert behalt a rendszer. Ez itt Magyarország, hahó :D
2021. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Átfutási idő van, több nap.
2021. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy előttem is írták, több nap átfutási idő van, és nem jön semmi visszaigazoló email. Nézd meg a jövő hét vége felé.
2021. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 krwkco ***** válasza:
85%
Kb. két nap mire a vakcinareg.neak.gov.hu azt mondja, hogy IGEN, regisztráltál. De az időpontkérés oldal még akkor is azt mondja egy darabig, hogy nem vagy regisztrálva.
2021. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az e-mail nem azért kell, hogy visszavakkantsanak, az túl bonyolult nekik. Az csak azért kell, hogy oda küldjék a szemétbrüsszel, szemétellenzék szöveget.
2021. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt. Nekem 5 nap volt mire "bekerultem a rendszerbe" es az ellenorzo oldal azt irta h sikeres. De ha foglalni akarok kinaira akkor meg mindig azt irja h nem vagyok a rendszerbe 🤷‍♂️🤦‍♂️. Okos h mindenhol kotelezo de nem lehet szerezni -.- most aztan belenditik a gazdasagot 😅
2021. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat mindeniknek! Most így azért már megnyugodtam
2021. máj. 3. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Ezt előre lehetett tudni, hogy kelleni fog. Aki utolsó pillanatban kapott észhez, az így járt...

Én már januárban beregisztráltam. Most hogy lehet Astrára időpontot foglalni, nem is volt semmi gond.

2021. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!