Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás regisztrációnal...

Covid oltás regisztrációnal megadhatok olyan lakcímet is ami nincs benne az irataimban, nem ideiglenes tartózkodási hely?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok jelenleg, amúgy vidéki vagyok. Az irataimban nincs benne ideiglenes lakcímként a budapesti címem. A vidéki lakcímemet kell megadni és oltáskor lerohanni emiatt vidékre?

2021. máj. 3. 21:17
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, én az albérletem címét adtam meg ami nincs a lakcímkártyámon. Rákerültem a háziorvos listájára a vidéki címemen de foglalhattam időpontot ide a városba is, így nem kellett 4 órát utaznom oda is meg vissza is.
2021. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uu szuper, köszi a gyors választ! És hol kell majd időpontot foglalni? Mármint hol fogod tudni megadni hogy hol szeretnéd az oltást kapni és melyik gyártójét?
2021. máj. 3. 21:56
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Majd jön sms és utána az eeszt-n lehet foglalni. Ott lesz egy menü ahol bejelölöd hogy hol szeretnéd, a vakcinát nem tudom mert amikor én voltam még csak Sinopharmra lehetett menni. De gondolom most már jelölik valahol hogy melyik időpont melyik vakcinára van.
2021. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon köszi a sok infót :)
2021. máj. 3. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Időpontot foglalni Sinopharmra és AstraZenecára lehet. Szűrési lehetőség nincs. A dátumot és az oltópontot kell kiválasztani, és minden időpont alatt fel van tüntetve, melyik oltás.
2021. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg tegnap bevezették azt a rendkívül innovatív funkciót, hogy vakcinára is lehet szűrni :D. Lecsekkolni nem tudom sajna.
2021. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2021. jún. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!