Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki kapott itt Sputnik oltást?

Ki kapott itt Sputnik oltást?

Figyelt kérdés
Írnátok légyszíves kort,nemet,hogy van e krónikus betegségetek és milyen mellékhatással járt?
2021. máj. 6. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nevelőapám, 72 éves, tüdőbeteg, semmi mellékhatás.

Férjem, 47 éves, semmi betegség, semmi mellékhatás.

2021. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Kolléganő, 45 körül, nem tudom, van-e betegsége, első adagtól lázas lett, másodiknál semmi mellékhatás.
2021. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Férjem, 35 éves, krónikus betegség nélkül. Első adag után semmi mellékhatás, második után kis hőemelkedés, ami lázcsillapítóra elmúlt.
2021. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Apán 53 éves, meghalt az oltás után 6 nappal. Azt mondták biztos covidos volt előtte, egy nappal az oltás előtt csináltatott egy PCR-t meg az oltás napján egy gyorstesztet. Mindkettő negatív volt.
2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár órája kaptam az elsőt.
2021. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Én.

24 vagyok. Júniusban 25 leszek :(


Sputnikot kaptam. Bármelyiket elfogadtam volna.


Nincs alap betegségen. Kedden kaptam a másodikat.

Èn az elsők között regisztráltam :D és úgy voltam vele minek válogatni. Háziorvosok majd mèrlegelik kinek melyiket.



Első vakcina után két napig tartott nálam a mellèkhatas. Ami immunválasz/oltási reakció volt. Hideg rázás tört rám, rossz közérzetem volt. De bementem dolgozni. Bár mikor hazaértem egyből ki is dőltem aludni :D


Második oltás után is tapasztaltam egy kis oltási reakciót.

Ez egy napig tartott , nem bírtam dolgozni. Inkább kipihentem

Láz és egy kis szédülés volt.


Újra bevállalnák ha tudom előre is hogy ez lesz.

2021. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Asztma+rá allergia.

Benyomva éreztem magam, éhes voltam utána, aznap este 38-as láz, meg a tű helyét érzem, de ez evidens, tegnap kaptam még meg.


22/f

2021. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!