Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kínai oltás után ellenanyag...

Kínai oltás után ellenanyag utáni eredmény.... Férjem és én megcsináltattuk az ellenanyag szűrést, 1U/ml-től jó a lelet szerint, nekem 130, férjemnek 40. Ez jó érték? Mennyire vagyunk védettek? Aki hozzáértő kérem mondja meg.

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 6. 18:31
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az ellenyanyagszintből nem lehet következtetni a védettség mértékére.
2021. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor úgy kérdezem, hogy mennyinek "kéne" lennie? Ez jó érték, rossz érték, közepes érték? Köszi.
2021. máj. 6. 18:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha csak ezt az értéket vennénk figyelembe és a sejtes immunitást stb. nem.
2021. máj. 6. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Még egyszer mondom: az ellenyagszintből nem lehet következtetni a védettség mértékére.
2021. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért van utánkövetés, minek megnézetni az értékeket?
2021. máj. 6. 18:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy annyit kérdeztem, aki tud válaszolni rá: ha csak ezt az EGY értéket nézzük akkor ezek mit jelentenek, az értékek mit jelentenek. Nem a védettség érdekel, hanem az, hogy ezek statisztikailag milyen számok.
2021. máj. 6. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert valami idióta kitalálta, és most midenki csinálja, mintha muszáj volna.

Nyilván ha tök nulla, az nem túl jó.

De ha pozitív, akkor a mértékéből nem lehet arra következtetni, hogy mennyire védett valaki. Nincs meghatározott érték, hogy ennyi alatt nem kicsit vagy védett, ennyi felett meg nagyon...

2021. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

DE NEM ÉRTED, HOGY NINCS?

Van ellenanyagod, ennyit lehet belőle megtudni. Hogy ez nálad mit jelent, el fogod-e kapni ennek ellenére és lesz-e tünetd, senki nem tudja megmondani.

Tényleg ennyire nem lehet megérteni?

2021. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Angol oldalon találtam számszerűsítve, ott az volt, hogy 1-10-ig alacsony védettség, 10-30 közepes, 30-150 magas.

Azt értem, hogy a védettséget nem tudja megmondani konkrétan, mert többtényezős, ezt már 3x leírtam körülbelül, de még mindig nem sikerült megértetnem, hogy nem ez érdekel. Engem csak az érdekelt, hogy a számok mit jelentenek, ha csak pusztán a számokat nézzük, de köszi, kutatás után külföldi oldalon többet találtam :). Természetesen ez se jelenti, hogy valaki nem kapja el és nem lesznek tünetei, netán kórházba kerül, de engem érdekelt. Szép napot.

2021. máj. 6. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!