Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az indiai duplamutáns miatt...

Az indiai duplamutáns miatt sürgetik a fiatalok beoltását Covid ellen?

Figyelt kérdés

Az indiai duplamutáns miatt sürgetik a fiatalok beoltását Covid ellen?

Valamit tudnak már előre?


Olyan híreket hallani, hogy húszéveseket is oxigénre kényszerít az új mutáns Indiába.


2021. máj. 7. 07:47
 1/10 anonim válasza:
78%
Elég naív gondolat, hogy azt hiszed, hogy valakit érdekel, hogy a fiatalok megbetegszenek-e, szerintem itt ez a legutolsó ok, de kívánom és remélem, hogy nincs igazam.
2021. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Dupla mutáns! xD
2021. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem inkább az érettségik miatt
2021. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez is egy oltári nagy kamu, ahogy a covid is az, ez a véleményem. 😉 Nem szabad hinni a médiának, sem a híreknek.
2021. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

"MI A VALÓSÁG INDIÁBAN?"

[link]

2021. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted utolsó, akkor akik lélegeztető gépre kerülnek azok csak hobbiból vannak ott nem? Hogy lehetsz ennyire ostoba ember? És akkor az ilyenek mint te szavazati joggal élnek...

Nem kívánok neked rosszat, csak fele annyira szenvedj mint sok ismerősöm aki elkapta ezt a szart.

2021. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előttinek szántam a kommentem.
2021. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért. Azért mert baromi sokat keresnek egyesek az oltásokon és minél többet el kell sózni belőle.
2021. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért is, meg más mutánsok miatt is, amik még nem értek ide, de bármikor itt lehetnek. Az indiai tripla már a szomszédban van.
2021. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as

16 évesek érettségiznek?

Természetesen azért vált hirtelen olyan qrva fontossá, hogy rá lehessen fogni, hogy "félre kell tenni" a Pfizert és az idősebbek így ráfanyalodjanak a kínaira, az Astrara, meg a Szputnyikra, ami meg ugye nem akar fogyni.

2021. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!