Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vakcinával vélemények...

Pfizer vakcinával vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Mégis nit vársz? Megszúrtak és belém jött a vírus mRNS-e.
2021. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az Egészség kategóriában már többször tárgyalták a témát, keress rá ott. https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pfizer&kate..
2021. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Milyen vélemény lehet egy vakcinával kapcsolatban? Elmész, beléd eresztik az oltóanyagot utána meg belázasodsz és ha elég erős az immunrendszered, akkor túléled, ha nem akkor sajnos nem.
2021. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lázasodtam be utolsó, biztos akkor c vitamint kaptam.
2021. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Én majdnem meghaltam pedig csak néhány óráig tartott az oltási reakció. De az durva volt.
2021. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
5: az nem inkább allergiás roham volt?
2021. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Vélemény? Pártollm a haladast, előrelépést, szóval tetszik.

Tapasztalat: másnap enyhe hőemelkedés, 3 napig fáradékonyság, 1.5 napig kar fájdalom, plusz 2 napig nem volt "kiemelkedő élményben" részem reggel.

2021. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
Csak az első dózist kaptam meg, 2 napig fájt a karom és kicsit fáradékonyabb voltam, bár ez utóbbi lehetett az esős idő miatt is.
2021. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Nemtudom mit vársz, de ugyan az mint minden oltás. Beadják, aztán fáj egy ideig a helye, meg lehet belázasodsz.
2021. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!