Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érettségi előtt hogy "gyógyulj...

Érettségi előtt hogy "gyógyuljak" meg gyorsan?

Figyelt kérdés
Szerdán emelt érettségi és reggel úgy keltem, hogy fájt a torkom, és még mindig fáj. Egyelőre ez az egy tünetem van, de nem szeretném, hogy ez rosszabb legyen. Nagyon szeretném megelőzni, hogy szarabbul legyek és nyugodtan mehessek emeltezni, esetleg valami tipp valakinek?🥺

2021. máj. 9. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ügyelet ilyenkor a legjobb. Ha fontos, hogy rendbe legyél.
2021. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Gyömbértea vagy ha bírod, nyers gyömbért rágcsálj. Menj ki a napra minél több ideig, napoztasd az arcodat, karodat. Ha eddig nem szedtél vitaminokat, D és C vitamint ajánlom, a cink is hasznos. Egyél sok gyümölcsöt (pl. citrusfélék, szamóca), paprikát. Pihenj sokat!
2021. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Hát addigra nem. A megbetegedések 99%-ban rossz étrend miatt alakulnak ki. Szarból, hugyból nemtud várat építeni. Most mondtam el a rákos esélyének 99%-át. Ha rövid időn belül akarod magad jobban érezni. Akkor maximum c vitamin vagy kávé. gyümölcsöt meg addig felejsd el. felkúrja az inzulint a picsába az meg gátolja a vese, máh működést amíg a szervezet zsírá nem alakítja. A máj termeli a koleszterint. koleszterinből készülnek a stresszhormonok vesében és a hormon aktiválja a faló sejtet. A c vitamin meg úgy lehet leírni mint a stressz hormon vizeletét. Aktiválja a falósejteket, de magas inzulinnal ez nem fog megtörténni. Tiszta kávé jó vagy amíg szarul vagy c vitamin és ennyi.
2021. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!