Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyanok akiknek az...

Vannak itt olyanok akiknek az orvosuk nem is ajánlotta az oltást?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam a házi orvosomnál, nem korona miatt, hanem más gond miatt. Mégcsak szóba sem hozta az oltást, azt sem kérdezte oltatnék-e? Na most az orvosok vagy tudják hogy kik azok akiknek felesleges, vagy ők is tudják hogy ezek az oltások lényegében hosszú távon lutrik?
2021. máj. 10. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Vagy csak nem volt kedve veszekedni egy oltásellenessel
2021. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oltásellenes! Na ez már rohadt unalmas! Aki akar oltasson aki nem az meg ne. Ez a felfogás oltásellenesség? Nem tudtam bocs.
2021. máj. 10. 09:32
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Az az elmélet mia szerint az oltás felesleges (még ha a jól értem szerinted legalább csak egyeseknek) az igen már beletartozik jelen helyzetben az oltás ellenes kampányba (félre ne érts nem kell szerintem sem minden ellen is beoltatni magad, de azok ellen a betegségek ellen amiket potencionálisan elkaphatsz és tovább adhatsz, igen. (Oltottan is terjesztheted ez igaz de kisebb mennyiségben és rövidebb ideig és ez nem mind1))
2021. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudja bárki is a hosszútávú hatasokat? Azt sem tudják hogy meddig adnak vedettséget! Ezt hidd el sok orvos nagyon is jól tudja.
2021. máj. 10. 09:51
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
A még a lehetséges hosszú távú hatások is eltörpülnek a rendes betegség hosszútávú hatásai mellett, nem beszélve arról hogy az oltások egy jó része már évek/évtizedek óta alkalmazott módon lettek kifejlesztve. És hidd el sok(az összes) orvos nagyon is jól tudja hogy így reagálsz majd rá, hiába mondanák ők helyettem, ugyan úgy veszekednél velük, hiába oltatta be magát több millió orvos, és hangsúlyozza több millió orvos hogy oltasd be magad
2021. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De a lehetséges az édes kevés! Semmit nem tudnak az oltások hatásairól. Nehogy azt hidd hogy az egügyisek tömegével oltották be magukat.
2021. máj. 10. 10:47
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

[link] SOTE honlapja alapján az összes ott dolgozó tanuló beoltatta magát (vagy excovidoskent védett)

[link]

[link] ez igaz romániai

De az én tapasztalataimat támasztja alá az összes (minden EÜ-s ismerősöm oltott, az oltás mellett van és van egy pár)

2021. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mármedig elhiheted hogy az egügyisek nem oltattak tömegesen. Sőt! Nem is akarnak. Persze azt hiszel amit akarsz de elvből azt kell mondaniuk hogy oltattak.
2021. máj. 10. 11:19
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
8 ezt te honnan veszed? Komolyan kérdem ki mondta neked ezeket a dolgokat? Nem az orvosi rendelőben kértem ki a véleményüket betegként, hanem magán emberként, barátként. Iszonyat sok ismerősöm villogott instán a védettségi igazolványával (orvostanhallgatók). Családtagjaim is azt mondtak hogy mindegy hogy mivel csak oltva legyek(az eüsök mondták) és valamennyi barátomnak ezt mondták az EÜ-s szüleik stb. Igen, a hivatalos források is azt írják hogy oltassd magad, de nekem nem csak a hivatalból mondták (ha te tényleg ennyire ellenszerves az amit az orvosi kamara állít, akkor tessék itt a nem hivatalos forrás) Őszintén te ki vagy? Mi alapján tájékozódsz? Én ez alapján hiszem amit hiszek, és te?
2021. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha neked tényleg ennyire ellenszenves* automatikus hiba javaito...
2021. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!