Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki az első oltást beadatt...

Van aki az első oltást beadatta, de megbánta és a másodikra már nem ment el?

Figyelt kérdés

Nem baj ha nem adatom be?

Az elsőt is megbántam



2021. máj. 10. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem alakul ki a teljes védelem, és érvénytelen lesz a védettségi kártyád. De bajod nem lesz tőle.
2021. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

miért bántad meg?

nem értem.

lett mellékhatása?

2021. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyim. Megbánta az elsőt és nem ment 2.-ra, de nincs baja (szerencsére).
2021. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Első is árt , felesleges . Egyik fajta sem véd barmennyit adnak , es mitől védne ? A járvány direktmarketing és rémhír terror gyanússá teszi azt a tetves üzletet ...
2021. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

1."Nem alakul ki a teljes védelem, és érvénytelen lesz a védettségi kártyád."


Akkor az első oltás után mitől érvényes a kártya?

2021. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: A jogszabályi háttértől. Igen, tudom, hogy hamarabb kiküldik, mint ahogy a védettség elkezdene kialakulni. Ez teljesen más téma, ezügyben én is sok mindent vitatok.

De a jogszabályok szerint nyolc napon belül kiküldik, és onnantól érvényes, élhet az ezzel járó jogokkal.

A legújabb tervezet szerint, amit már benyújtottak, ha valaki nem megy el a második oltásra, érvénytelenítik a kártyát.

2021. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Tökre érdekel miért bántad meg
2021. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel egyet már megkaptál, szerintem tökmindegy beadatod-e a másodikat vagy sem. Ekkora hülyeséget. Ha bármilyen mellékhatása lesz később (ha ettől parázol), akkor az egytől nem lesz szerinted?
2021. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért bánta meg mert eddig úgy volt vele hogy telibe szarja a vírust, nem érdekli se az oltás de most valamiért beadatta és most meg fél hogy megkülönböztetik, hogy ő oltásos..ami meg nevetséges.
2021. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Egyet se adatnék be magamnak. 1-el még mindig jobban jársz mint 2-vel.
2021. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!