Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sinopharm oltás, ti beadatnáto...

Sinopharm oltás, ti beadatnátok? Elfogják fogadni külföldi utazásokhoz? Mennyien kapták meg eddig Magyarországon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Beadattam. Nemrég engedélyeztette a WHO.
2021. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Beadattam, már jövő héten megyek Szerbiába kártyám már van.

Nyáron meg horvátba is.

Engem nem érdekelt mit kapok csak adjanak és utazhassak

2021. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha lesz ez az uniós kártya június végén akkor is elfogják fogadni a kínai vakcinával oltottakat?
2021. máj. 11. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű elfogadják, Ázsiában is sokan kapták, és kelleni fognak onnan a turisták. Plusz a WHO elfogadta, és kiderült, hogy fiataloknak elég hatékony.
2021. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Valószínüleg elfogadják. Az oltással pedig tényleg semmi baj, hisz a legalapabb technológia alapján működik. Nem annyira hatásos mint pár egyéb, de attól meg megfelelő.
2021. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A WHO kevés ahhoz, hogy az EU-ban elfogadják.
2021. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!