Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizerra vártok vagy beadattok...

Pfizerra vártok vagy beadattok mást?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Pfizer/Moderna, de sajnos kezdek türelmetlen lenni. Főleg így, hogy kb semmit nem lehet tudni, csak azt, hogy a kínaiból meg az oroszból annyi van mint a szemétből...
2021. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Már megkaptam az első Astrát.
2021. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Mindhárom oltást (pfizer,moderna,szputnyik) beadadtam, biztos ami biztos.
2021. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Astrát kaptam. Nem gondolom, hogy a Pfizerre érdemes lenne várni, nem jobb semmivel a többinél, csak a legtöbb rosszat arról hallom. Utazni meg az Astrával is bárhova tudok, arról kevés rosszat hallottam, ez a vérrögös cirkusz nem érdekelt, nagyobb eséllyel nyerem meg a lottót, minthogy ettől vérrögöm legyen.
2021. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Beadattam az AstraZenecát, kb ugyanaz a véleményem, mint a 4-es válaszolóé.
2021. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Szintén egy Astrát kaptam eddig. Ha az ember tájékozódik kicsit, tényleg a legtöbb rosszat a Pfizerről lehet hallani, vagy akár a közvetlen környezetünkben tapasztalni. Nem sok esze van annak, aki vár a Pfizerre, miközben jó oltások elérhetőek.
2021. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Elég sok embert ismerek, aki eü okokból várt az mRNS oltásokra, így gondolom országos szinten elég sokan vannak így. Én inkább beadattam az Astrát, mert bár nekem is van betegségem (enyhébb autoimmun), de ezt megkaphattam már több, mint egy hónapja. Pfizerre még várhatnék, vagy sorban állhattam volna 10 órát a black friday-en, hátha. (inkább kihagynám)
2021. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy ideig vártam rá, de aztán inkább beadattam a Janssent. Így is kell 4-6 hónap a védettség kialakulásáig, nem akartam tovább várni és kockáztatni a megbetegedést. Na meg túl is akartam már rajta lenni, mert csak stresszelt, hogy vajon mikor hívnak, milyen vakcinát ajánlanak fel, mikor tudok hozzájutni ahhoz, amit szeretnék... Amióta beadattam, azóta nyugodtabb vagyok. Ráadásul a Jansennel megspóroltam a második oltást is, mivel ebből csak egyet adnak. :)
2021. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A Jansent csak oltóbuszokon adják be? Honnan lehet tudni épp melyik megyében vannak?
2021. máj. 11. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:

9: [link]

Állítólag ma épp Érsekvadkerten és lehet is menni.

2021. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!