Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » AstraZeneca vagy Szputnyik V?...

AstraZeneca vagy Szputnyik V? Ti melyik oltást választanátok inkább és miért? Egyiket sem és hasonló válaszok kérem kíméljenek, itt most nem ez a kérdés.

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Már megkaptam a Szputnyik első adagját. A Szputnyik a leghatásosabb.

[link]

2021. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is nemrég kaptam Szpunyikot. Nekem az orvos aki beadta is azt mondta hogy ez a legjobb döntés, ráadásul ez nem is vág annyira a földhöz a beadás utáni napokban, tapasztalatok alapján.
2021. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Szputnyikot kaptam. A fene fog 3 hónapot várni a második dózisra.
2021. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én Astrát kaptam és most is azt választanám. A munkám miatt havonta-kéthavonta kiküldetésen vagyok az EU-ban és ez az orosz oltással nem lenne egyszerű. A napokban jelentette be például Németország, hogy ők csak az EU-s vakcinákat fogadják el és szeritem ebben még követni fogja néhány ország. De én csak ez miatt döntenék így. Ha ez nem lenne, akkor mindegy lenne, a két oltás hasonló technológia.
2021. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok. Nem fogunk utazni sehova, így nem voltam érdekelt abban hogy melyik ország fogadja el.
2021. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én Astrát adattam be. Szintén azért, mert nekem fontos, hogy tudjak utazgatni. De egyébként mindegy lett volna, a Szputnyik is nagyon jó oltás. Én Pfizert és kínait nem adattam volna semmiképp, az előbbi új technológia és sok rosszat hallottam róla, az utóbbi meg nem elég hatékony.
2021. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Modernát kaptam, de ha csak Sputnik és Astra között lehetne választani, és nem szempont az EU-n belüli problémamentes utazás, akkor a Sputnikot választanám.
2021. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sputnik, hatásosabb és valószínűleg biztonságosabb is, illetve sokkal "kellemesebbek" az oltási reakciók. Az AZ. szinte minden ismerősömet kiütötte mint a Papp Laci.. Az EMA engedély is már csak hetek kérdése.
2021. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!